Ciocia to bardzo ważna rola w życiu dziecka. Ciocia jest kimś pomiędzy pilnującymi porządku rodzicami, a babcia częstującą czekoladą i kumpelą w która można pójść do kina lub bawić się.

Rola cioci jest jedną z najfajniejszych i najlepszych ról w życiu. Malutka istotka, która przyszła na świat jest kochana.

Zaczyna wyciągać rączki w naszym kierunku, uśmiechać się mówić takie słowa jak „mama” i „tata”, które sprawiają, że człowiek mięknie. Słowo „ciocia” wypowiedziane też ma swoją wagę i jest rozbrajające. Utarło się, że przy cioci można więcej. Ciocia pozwala na więcej niż mama i tata pomimo stawiania granic i wymagań.

Nie zawsze ciocia jest zorientowana jakie panują zasady w domu, poza tym nie zawsze wie na ile może pozwolić. Ponadto nie ma w głowie tylu czarnych scenariuszy i zmartwień. Z ciocią można poopowiadać dowcipy, anegdoty i śmieszne opowiastki. Można również powygłupiać się. Ciocia nie zwróci uwagi, że spodnie nie dopiorą się jak tarzasz się po trawie, albo, że wieczorna godzina to nie pora na pieczenie ciastek ani oglądanie filmów animowanych po raz kolejny. Większy luz to dla dzieciaków plus.

Jeśli rodzice zwrócą uwagę to w pewnym wieku pojawia się pyskówka i jawny sprzeciw. Wystarczy, że ciocia zwróci uwagę i już jest inaczej. Dzieje się tak dlatego, że robi to często z większym spokojem, bo są inne układy i niecodzienna sytuacja. Zwrócenie uwagi przez ciocie jakoś mniej boli. Ciocia pomimo wieku jest wspaniałym materiałem na kumpeli której zwierza się, z którą się wygłupia i bawi. Ciocia podchodzi to problemów inaczej. Wysłucha, doradzi i pomoże.

U rodziców włącza się automatycznie zapewnienie dziecku bezpieczeństwa, dlatego też bronią, chronią i nie przepuszcza napastnikowi atakującemu ich dziecko. Ciocia jest najlepsza dla zabawy. Nie pozwoli żeby siostrzeniec lub siostrzenica została z tyłu z modą, odpowiada na milion pytań i odkrywa działanie nowych zabawek. Ciocia niczego sobie nie kupi, a o maluchach będzie pamiętać. Jaką role pełni ciocia i kim jest już wiemy. Nadszedł czas na ofiarowanie podarku swojej cioci.

Prezent dla cioci na urodziny

Wybór nie jest prosty. Podpowiemy kilka sprawdzonych prezentów:

1 .Voucher na atrakcje

jako prezent dla cioci znakomicie sprawdzi się kupno vouchera na jedną z wielu dostępnych atrakcji. Warto podpytać co ciocia chciałaby dostać i poszukać tego na stronie GoldenGift. Jest tam wiele ciekawych i niepowtarzalnych atrakcji na które warto wydać pieniądze. Cioci ofiarować można weekend po żaglami na Mazurach, kurs nauki biegania na nartach, wyjście do manicurzystki lub lot widokowy balonem. W tym przypadku ofiarowujemy przeżycia i emocje, które pamięta się długimi latami.

2 .Skrzynka na wino dla cioci

jeśli mamy już dosyć kupowania perfum, który i tak nie jest trafiony warto pomyśleć o unikatowej skrzynce na wino. Wykonana jest ręcznie z drewna wysokiej jakości. Jest możliwość wygrawerowania własnej sentencji, życzeń czy czego będzie trzeba. Kolor jest do wyboru. Skrzynka zostanie pomalowana na żądany kolor począwszy od brązów przez żółcienie i czerwień. Skrzynka na wino z unikatowym grawerem będzie pięknym opakowaniem butelek z trunkiem. Może stanowić swego rodzaju dekoracje w salonie.

3 .Bransoletka z grawerem

wspaniały prezent dla cioci znaleźć można na stronie Dedicante. Jest nim bransoletka z okolicznościowym grawerem. Bransoletka wykonana z stali szlachetnej nie wywołującego alergii. Bransoletka może być z serduszkiem na którym będzie grawer lub koniczynką. Oprócz bransoletki do wyboru są naszyjniki również wykonane ze stali szlachetnej. Naszyjnik koniczynka z grawerem sprawdzi się doskonale. Biżuteria jest wykonana precyzyjnie, a grawer jest trwały i nie ściera się.

4 .Sesja zdjęciowa

świetnym prezentem dla cioci jest sesja zdjęciowa, którą oferują w Anpro Studio. Sesja ukaże całe piękno jakie ma w sobie ciocia i będzie prezentem, który pamięta się długo. Każdy marzy o sesji zdjęciowej z kreatywnym i profesjonalnym fotografem, takiej którą będzie można pochwalić się rodzinie lub przyjaciółką. Utrwal emocje, piękno i uczucia na fotografii. Z pewnością z takiego podarku ciocia będzie zadowolona.

5 .Słój życzeń

taki prezent dla cioci na imieniny w którym znajdują się cytaty i złote myśli na każdy dzień ucieszą ciocie. Słój można całkowicie spersonalizować, co czyni z słoja oryginalny prezent i swego rodzaju dekoracje do salonu. Posiada ponad 30 cytatów i złotych myśli po których uśmiech pojawia się na twarzy. W słoju ponadto znajdują się miękkie i kolorowe piórka. Słój może wyglądać jak tylko zechcesz. Można tworzyć własne indywidualne myśli jak i skorzystać z kreatora zawierającego gotowe złote myśli i cytaty. Stwórz oryginalny i niepowtarzalny prezent dla cioci w postaci spersonalizowanego słoja życzeń.

6 .Koc z haftem

super mięciutki koc o wysokim komforcie grzewczym. Wykonany jest z wysokogatunkowego polaru, a ozdobiony jest jednym z wielu wzorów. Dzięki profesjonalnym i kreatywnym grafikom i najwyższej jakości maszynie do haftu komputerowego powstaje unikalny i jedyny w swoim rodzaju haft. Wzory na kocach są ładne i trwałe. Ciocia z pewnością będzie zadowolona widząc taki podarek. Na chłodne jesienno-zimowe wieczory w sam raz.

7 .Skok ze spadochronem

jeśli ciocia potrzebuje emocji i skoku adrenaliny warto ofiarować jej ten prezent. Skok z 4000 metrów wraz z instruktorem czuwającym nad bezpieczeństwem. Jest to niezapomniane przeżycie, którego nie da się opisać. Trzeba spróbować samemu i przeżyć na własnej skórze. Ofiarowanie emocji i przeżyć dłużej utrzymuje się w pamięci aniżeli ofiarowany przedmiot.

8 .Nurkowanie w jeziorze

jest to z pewnością prezent dla cioci na imieniny lub urodziny, z którego ciocia wniesie wiele pozytywnych emocji i odczuć. W końcu pod taflą wody jest inne środowisko. O bezpieczeństwo przebiegu atrakcji czuwa wykwalifikowany instruktor. Kto wiem. Może po takim przeżyciu nurkowanie stanie się czymś więcej niż atrakcją może przerodzić się w pasję lub hobby.


Podsumowanie prezentów dla cioci

Oryginalnych i nietuzinkowych prezentów wcale nie jest mało. Jednak warto zasugerować się podpowiedziami i podarować któryś z wymienionych podarków. Pamiętać należy jeśli jest to możliwe o personalizację podarku, która uczyni z prezentu miłe zaskoczenie, a okazać się może, że jest świetną dekoracją do salonu. Coraz częściej ofiarowuje się coś więcej niż materialny prezent, a mianowicie ofiarowuje się emocje i przeżycia, które na długie lata pozostają w pamięci.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież