Przejście na emeryturę jest wkroczeniem w nowy etap życia. Żegnając pracownika można ofiarować mu wspaniałą pamiątkę lat spędzonych w pracy. Podarek powinien być oryginalny i nietuzinkowy. Jeśli macie problem z wyborem prezentu to poniżej przedstawiono kilka ciekawych pomysłów.

Prezent na odejście z pracy koleżanki

1. Szklana statuetka z grawerem

statuetka w kształcie serca będzie znakomitym prezentem na odejście z pracy. Kształt serca sprawia, że statuetka prezentuje się uroczo. Wykonana jest z grubego szkła. Jest to ciekawy podarek dla koleżanki z powodu odejścia z pracy. Personalizowany grawer będzie dopełnieniem całości. Z pewnością taki podarek będzie ozdobą każdego salonu. Grawer pozłacany umieszczony jest na statuetce. Z powodu użytej techniki naniesienia graweru statuetki nie wolno czyścić wodą i detergentami. Czyścić należy suchą tkaniną.

2. kompas z grawerem w szkatułce

przejście na emeryturę to wejście w nowy etap życia. Na początku osoba powinna dostać wsparcie i miłe słowa. W okazji przejścia na emeryturę można podarować prezent, który dla obdarowanego będzie nową przygodą. Prezent na odejście z pracy w postaci kompasu w drewnianym pudełku z dedykacją na pewno będzie mile odebrany i będzie stanowić pamiątkę wspólnie spędzonych lat. Podarku można użyć jako brelok. Kompas wykonany z mosiądzu. Pudełko w kolorze granatowym wyłożone jest welurem. Materiał z którego wykonano pudełko to drewno.

3. Mosiężna podkowa

jest to świetny pomysł na prezent na odejście z pracy. Podkowa umiejscowiona jest na dębowej desce. Podkowa w całości wykonana jest z mosiądzu, dzięki czemu pięknie komponuje się z deską. Na desce wykonany jest grawer, który uczyni z podkowy pamiątkę po odejściu na emeryturę. Deska wyposażona jest w stalowy stojak, dzięki któremu może być wyeksponowana w każdym miejscu w domu lub mieszkaniu. Grawer zostanie wykonany z użyciem technik laserowych przez co jest wyjątkowo trwały i dokładny.

4. Skrzynka na kwiaty z grawerem

wyposażona jest w wygodny uchwyt do noszenia. Wykonany jest z solidnie plecionego naturalnego sznura. Wykonana jest z surowego drewna olchowego. Na frontowej desce umieszczana jest wygrawerowana dedykacja, życzenia , a to wszystko wkomponowane z kwieciste wzory. Dzięki grawerowi skrzynka na kwiaty staje się dekoracją, ale również nietuzinkowy prezent na odejście z pracy. Grawer wykonano z użyciem technik laserowych przez co jest niezwykle dokładny i trwały.

5. Beczka na alkohol

przejście na emeryturę warto uczcić nietuzinkowym i wspaniałym prezentem na odejście z pracy. Beczka z grawerem jest niespodzianką dla każdego mężczyzny. Jedynego w swego rodzaju charakteru dodaje grawer z dedykacją. Beczka o pojemności 2 litrów z pewnością umili czas lat emerytalnych. Alkohol wlewa się przez otwór umieszczony na górze beczki i zatyka korkiem. Mosiężny kranik zapewnia szczelność i precyzyjne polewanie trunków. Materiałem z którego wykonano beczkę to bezbarwne szkło o popielatej poświacie. Beczka umieszczona została na solidnej drewnianej podstawce.

Prezent na odejście z pracy

6. Ekskluzywna karafka z bursztynem i srebrem

karafka wykonana jest przez najlepszych włoskich rzemieślników pracujących w branży jubilerskiej. Karafka to połączenie nieskazitelnego szkła, bursztynu i srebra. Najwyższa jakość i precyzja wykonania to główne zalety podarku. Na karafce jest możliwość wygrawerowania dedykacji co powoduje, że karafka staje się nietuzinkowym prezentem na odejście z pracy. Pojemność karafki na prezent na odejście z pracy to 500ml. Wykonana jest z bezbarwnego i mrożonego szkła. Aplikacja na karafce wykonana w technice bilaminatu (srebra i aluminium). Karafka spakowana jest w ozdobne pudełko.

7. Karafka w szkatułce z mosiężna podkową

jest to ciekawy i oryginalny prezent na odejście z pracy. Świetnie spełni swoją rolę. Pomyślunek wykonania i nietuzinkowy wygląd sprawia, że stanie się ozdobą niejednego salonu nadając mu niebywałego uroku i charakteru. Pojemność karafki 750ml. Jest to Polski Produkt wykonywany ręcznie. Pudełko wykonane jest z drewna pomalowanego na kolor ciemnego brązu. Dno pudełka posiada przegródki wyłożone organzą co gwarantuje stabilność szklanych elementów w pudełku. W celu dodania osobistego charakteru można zamówić grawer na pudełku jak i na karafce. Maksymalna ilość znaków na karafce wynosi 200, a na pudełku 250. Grawer wykonany jest laserowo, co pozwala na osiągnięcie trwałości i dokładności. Udzielana jest wieczysta gwarancja na trwałość grawera.

8. Mapa z portretami Władców Polski

mapa pokazuje współczesne granice Polski wraz z wykazem wszystkich królów i władców. Główną zaletą produktu jest możliwość pełnej personalizacji. Pod mapą jest miejsce na twoje słowa. Z pewnością produkt wykonany specjalnie dla obdarowywanego wywoła uśmiech zadowolenia na twarzy i radość. Mapa jest w szklanej ramie. Druk wykonany przy użyciu najnowszych maszyn drukarskich, które zapewniają szczegółowość druku. Do druku używane są ekologiczne tusze. Wymiary mapy 70cm na 100cm.

9. Statuetka z dedykacją dla profesora

szukanie prezent na odejście z pracy jest ogromnym wyzwaniem. Statuetka z indywidualną dedykacją sprawdzi się znakomicie i będzie ciekawym podziękowaniem za trud przekazywania wiedzy. Materiał z którego wykonano to przezroczyste pleksi. Podstawa wykonana jest z drewna dębowego. Na statuetce znajduje się kolorowy nadruk.

10. Replika żaglowca

taki prezent na odejście z pracy będzie ważną pamiątką dla obdarowanego. Statek pod żaglami jest symbolem ruchu, aktywności i wzywa do podróży. Emerytura to czas na spełnianie marzeń, które dawno temu zostały odłożone. Emerytura to nie tylko sofa i fotel. Grawer znajduje się na podstawce statku. Maksymalnie 60 znaków nakładanych techniką laserową.

Prezent na odejście z pracy - podsumowanie

Zasłużonego pracownika powinna spotkać nagroda, która będzie jednocześnie pamiątką po latach spędzonych w pracy. Wiek emerytalny to nie tylko wieczne problemy z zdrowiem, lecz czas na podróżowanie i odkrywanie nowego.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież