Budowlaniec to określenie dość ogólne. Odnosi się do osób o różnych kwalifikacjach. Te osoby łączy jedno - plac budowy. Jest to praca, która wymaga siły i tężyzny fizycznej oraz wytrzymałości organizmu. Trzeba posiadać dobrą koordynację wzrokowo-ruchową. Ze względu na specyfikę obowiązków zawód budowlaniec wybierają w przeważającej ilości mężczyźni. Pracownik budowlany z pewnością musi być sprawny fizycznie. Musi być obeznany z specyfiką poszczególnych prac. Dobrze jak ma wykształcenie budowlane, bo to cenią pracodawcy.

Nie mniej ważne jest doświadczenie zebrane na placach budowy. Wymagane przez pracodawce umiejętności zależą od konkretnego stanowiska. Jak widać praca nie należy do najlżejszych. Takiemu pracownikowi należy się wyjątkowy i praktyczny podarunek. Prezent dla budowlańca musi mieć to coś co wywoła uśmiech na twarzy i przysłuży się w życiu codziennym nie tylko na budowie.

Prezent dla budowlańca - przykłady

1. Kubek z nadrukiem

Ciekawym i zarazem śmiesznym podarunkiem jest kubek z typowo budowlanym tekstem. „Chluśniem bo uśniem” to tekst, który będzie widniał na kubku. Na kubku widnieje również nosacz. Kubek jest również przeznaczony dla miłośników trunków. Taki prezent dla budowlańca z pewnością zostanie pozytywnie przyjęty z uśmiechem na twarzy. Taki prezent dla budowlańca to strzał w 10!. Pojemność kubka: 330ml. Kolor kubka: biały. Druk wykonany metodą sublimacji.

2. Koszulka z nadrukiem

Jest to koszulka wykonana w 100% z bawełny. Na jej przedzie widnieje tekst typowego budowlańca „To się zateguje” poza napisem jest podstać budowlańca z twarzą małpy z długim nosem znaną z wielu memów. Ta koszulka nada się idealnie na prezent dla budowlańca w tym kierownika budowy. Koszulka to produkt polski. Użyta tkanina ma gramaturę 190gr/m2. Krój: regularny. Rodzaj dekoltu: okrągły. Wykończona podwójnymi szwami.

3.Kartka urodzinowa dla budowlańca

Jest to kartka spersonalizowana na której wewnątrz widnieją życzenia. Jest możliwość zamieszczenia własnego tekstu. Możemy dokonać wybory czcionki spośród zaproponowanych. Wymiary kartki: 15cm na 21cm. Gramatura: 300gr/m2. Do kartki dołączona jest koperta z ekologicznego materiału i opakowanie celofanowe. Tak kartka to świetny prezent dla budowlańca. Z pewnością sprawdzi się i zostanie pozytywnie przyjęta. Dzięki personalizacji staje się wyjątkowa i osobista.

4. Kawa spersonalizowana

Jest to prezent dla budowlańca, który lubi po pracy spić kawę. Jest mieszanka trzech gatunków kaw arabica jasno palonych. Kawa posiada delikatny aromat mlecznej czekolady. Taki podarunek to dobry wybór. Spersonalizowana kawa z pewnością zostanie pozytywnie przyjęta i doceniona przez obdarowaną osobę. Nadruk na etykiecie ma wielkość: 95mm na 65mm. Pojemność: 500 gramów. Zapakowana jest w ekologiczna torebkę o wadze 250 gramów z datą wypalenia.

5. Bateria do elektronarzędzi

Narzędzia wyposażone w akumulatorek są znakomita pomocą na placu budowy. Mają to do siebie, że w niespodziewanym momencie może zabraknąć prądu, dlatego dodatkowa bateria sprawdzi się doskonale i nie będzie trzeba martwić się o przerwę w pracy. Takie zapasowe baterie mają niewielkie rozmiary więc bez przeszkód możesz zabierać na plac budowy. W niektórych walizkach narzędziowych są przygotowane miejsca na baterię. Dzięki temu bateria będzie na swoim miejscu i nigdy się nie zgubi. Jest to idealny prezent dla budowlańca.

6. Dalmierz laserowy

Jest to produkt współczesnej technologii, która ułatwia niektóre prace. Także taki dalmierz to nie tylko gadżet, ale również przydatny przyrząd, który istotnie zwiększy produktywność. Taki dalmierz pozwala na zmierzenie odległości w zakresie 5cm do 40 metrów. Dokładność pomiaru wynosi 2mm. Zmierzona odległość wyświetlana jest na ekranie. Niektóre dalmierze mają możliwość zmierzenia kubatury pomieszczenia i zmierzenia powierzchni. Pojemna pamięć dalmierza pozwala na zapamiętanie do 99 różnych pomiarów. Z pewnością jest to ciekawy prezent dla budowlańca.

7. Kieszeń na narzędzia

Wielu z nas zgubiło ważną śrubkę podczas budowy lub remontu i poruszało się z głową w dół w poszukiwaniu „igły z stogu siana”. Jest to stracony czas. Dlatego taka kieszeń jest idealnym prezentem, dzięki któremu już nic nigdy nie zginie. Taka kieszeń podniesie produktywność i zwiększy przyjemność pracy. Jest to niewielki upominek, który wpłynie na zadowolenie w pracy. Taka kieszeń posiada nieraz specjalny uchwyt na młotek.

8. Skrzynka na narzędzia

Wielu z budowlańców posiada stare pamiętające czasy Gierka skrzynie na narzędzia, dlatego ciekawym i praktycznym podarunkiem będzie nowa skrzynia narzędziowa. Jest to rzecz niezbędna dla każdego majstra. Dzięki takiemu upominkowi możemy mieć pewność, że obdarowana osoba będzie przypominała sobie o tym geście każdego dnia. Jest to praktyczny przedmiot prezentujący się nie najgorzej. Z pewnością taki prezent dla budowlańca wywoła zadowolenie i uśmiech na twarzy.

9. Radio budowlane

Każdy wie, że praca mija szybciej przy ulubionej muzyce. Niestety na budowie panują różne warunki jest kurz, brud i zapylenie, poza tym może coś na niego spaść. Dlatego radia budowlane mają specjalną konstrukcję, która zapewni bezpieczeństwo nawet na placu budowy. W przypadku niektórych modeli radia nie wymagany jest kabel zasilający gdyż radio pracuje na bateriach. Takie radio z pewnością zostanie przyjęte z uśmiechem na twarzy. Jest to wyjątkowy prezent dla budowlańca.

10. Multitool

Jest to idealny prezent dla budowlańca emeryta. Dzięki takiemu narzędziu poradzi sobie z wieloma pracami i pomieścisz pół skrzynki narzędziowej. Jest to prezent dla budowlańca, który lubi majsterkować i potrafi spinaczem naprawić auto. Te narzędzie mieści w sobie piłę, nóż, bity PH oraz SL, małą, ale wytrzymałą grzechotkę i oczywiście otwieracz do butelek żeby po pracy było czym otworzyć butelkę ulubionego napoju.

Powyżej zaprezentowana została lista przykładowych trafionych upominków dla budowlańca. Z tej listy można czerpać inspiracje lub wybrać któryś z zaproponowanych podarunków. Prezent dla budowlańca nie musi być koniecznie taki, który wykorzysta na placu budowy. Ważne żeby prezent był praktyczny i wyjątkowy zarazem. Zawód budowlaniec to praca fizyczna po której należy się sowity odpoczynek z szklaneczką ulubionego napoju. Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu z łatwością przyjdzie wybrać prezent dla budowlańca, który spotka się z wielką aprobatą i nie będzie kolejnym przedmiotem, który powędruje głęboko do szuflady.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież