Oryginalny prezent na walentynki

Celebrowane niemal w każdym zakątku świata, mające miliony zwolenników oraz obszerną i zawiłą historię...

Już niedługo Walentynki, dzień, podczas którego nie cichną wyznania miłości i prezenty wymieniane między zakochanymi liczone są w tysiącach. Data 14 lutego jest znana wszystkim bez wyjątku i szczególnie wtedy każdy pragnie sprawić radość swojej połówce. Choć zdania na temat Walentynek są podzielone, to dobry moment, by zapewnić ukochaną osobę o swoim uczuciu i sprawić jej miłą, a najlepiej nietypową, niespodziankę.

Voucher na prezent dla niej i dla niego

Oryginalne prezenty zapadają w pamięci najbardziej, więc Walentynki to znakomita okazja, by podarować wybrance lub wybrankowi... niezapomniane przeżycie. Decydując się na voucher ze strony goldengift.pl otrzymujesz przepustkę na realizację ciekawej atrakcji u boku osoby, którą chcesz uszczęśliwić w dniu Walentynek. Czekają na Was emocje jakich do tej pory nie zaznaliście, przyjemny dreszczyk adrenaliny i momenty pełne wzruszeń.

Dla par, które uwielbiają ramię w ramie odkrywać nowe doświadczenia, safari w przestworzach będzie doskonałym wyborem. Pod tą frazą kryje się niezapomniany lot balonem - rejs po niebie i możliwość zobaczenia malowniczych krajobrazów z niecodziennej perspektywy, bo z lotu ptaka. Wiatr we włosach, kameralna atmosfera i wyjątkowa sceneria... czy można wyobrazić sobie bardziej magiczne Walentynki?

Innym równie niebanalnym pomysłem na walentynkowy prezent jest przeniesienie się we dwoje do wirtualnej rzeczywistości. Jeżeli tworzycie zgraną parę i razem odnajdujecie przyjemność w zdobywaniu kolejnych poziomów najnowszych gier komputerowych, to przeżycie zdecydowanie przypadnie Wam do gustu. Wirtualna rzeczywistość będzie świetną walentynkową zabawą dla miłośników niespotykanych doznań i nowoczesnych technologii.

Jak w Walentynki jeszcze bardziej umocnić więź z osobą bliską sercu? Taniec jest jednym z niezawodnych sposobów na okazanie czułości i wyrażenie skrywanych emocji. Jeżeli nie czujecie się pewnie na parkiecie, możecie wybrać się na indywidualną lekcję tańca, która rozbudzi Wasze zmysły. Pod okiem profesjonalnego instruktora nauczycie się podstawowych kroków dowolnego stylu tanecznego i, znakomicie się bawiąc, rozwiniecie swoje umiejętności.


oryginalny prezent na walentynki

Oryginalna bransoletka z personalizowanym grawerem na prezent

Szukasz romantycznego prezentu na Walentynki? Wybierz podarunek od dedicante.pl, który Twoja druga połówka będzie mieć zawsze przy sobie. Urocze bransoletki, oprócz tego, że są praktycznym dodatkiem do ubioru, to przede wszystkim dar o ogromnej wartości sentymentalnej. Bransoletka z zawieszką, na której znajdzie się spersonalizowana sentencja płynąca prosto z serca lub wspólne zdjęcie, poruszy niejedną obdarowaną osobę. Skomponuj jedyną w swoim rodzaju walentynkową biżuterię, która wywoła uśmiech na twarzy Twojej sympatii.


Oryginalny prezent na walentynki? Sesja fotograficzna!

Walentynki to doskonały moment, by uwiecznić Waszą miłość na zdjęciach... jedynych w swoim rodzaju, bo wykonanych przez doświadczonego fotografa. Profesjonalna sesja dla dwojga od Anpro Studio to ciekawe przeżycie, której owocem będzie wyjątkowa pamiątka - wysokiej jakości zdjęcia zamieszczone w albumie na zdjęcia wklejane, do którego można wracać przez kolejne wspólnie spędzone lata. Piękne scenerie, oryginalne ujęcia, pełne miłości spojrzenia i unikalne momenty zostaną zaklęte w kadrze już na zawsze.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież