Pierwsze urodziny dziecka to w każdej rodzinie ważne wydarzenie.

Dlatego na tę okazję trzeba przygotować piękny prezent na roczek. Przygotowaliśmy oryginalne i niezwykle ładne prezenty, wśród których z łatwością można znaleźć odpowiedni prezent na roczek dla dziewczynki jak i prezent na roczek dla chłopca. W dodatku prezent na roczek, które prezentujemy w naszym sklepie można personalizować, a to sprawia, że każdy z tych upominków będzie piękną pamiątką na długie lata. Uroczy prezent na roczek dla chłopca lub dla dziewczynki zrobi na wszystkich ogromne wrażenie. Jednocześnie aby spełnić oczekiwania dziecka i ich rodziców postawiliśmy przede wszystkim na prezenty jednocześnie dekoracyjne i praktyczne. Zadbaliśmy też o to, by zaproponować takie upominki, aby prezent na roczek dla dziewczynki lub chłopca był przydatny przez długi okres czasu. Zobacz jakie prezenty na roczek przygotowaliśmy w naszej kolekcji!

Dwanaście miesięcy na świecie to w sumie niewiele – pierwszy rok życia nie pozostawia wiele możliwości. Trzeba uczyć się podstawowych czynności, a chodzenie na dwóch kończynach we w miarę godnej pozycji to wciąż wyższa szkoła – ekhm – jazdy. Z drugiej jednak strony dwanaście miesięcy to w zupełności wystarczająco, aby się zorientować, że nic nie sprawia większej radości niż wesołe prezenty!

Pierwsze urodziny, jak sama nazwa wskazuje, są pierwsze i w związku z tym należy je odpowiednio uczcić. Prezenty na roczek powinny być w związku z tym przyjazne, kolorowe i zabawne. Kryteria te idealnie spełnia maskotka miś w sweterku ROCZEK. Tym, co czyni go wyjątkowym, jest możliwość wypisania dowolnie wybranego imienia na przedzie. Dzięki temu od razu (i po latach, gdy wesoła zabawka pozostanie już sentymentalną pamiątką) wiadomo, czyj był ów roczek.

Dobre prezenty na 1 urodziny to również poduszka z nadrukiem, która przypadnie do gustu zarówno dziecku, jak i jego tacie. Mamę i jej świętującą pociechę ucieszy zestaw koszulek MACIERZYŃSTWO. Dopasowane napisy odsłaniające kulisy pierwszych miesięcy wychowywania dziecka mówią same za siebie.

Personalizowany album na zdjęcia pozwoli dokumentować rozwój młodego człowieka, skrzyneczka na drobiazgi ułatwi zachowanie porządku. W końcu nigdy nie jest za wcześnie na naukę sprzątania po sobie.

W każdej wersji prezenty na roczek powinny być wesołe i interesujące. Zabawne, a przy tym przemyślane – tak by z radością można było do nich wracać po latach. Choćby tylko po to, by z radością je powspominać.

Personalizowany prezent na roczek dla dziewczynki i dla chłopca

Pierwszych urodzin nie da się zapamiętać bezpośrednio. Można natomiast przypominać je sobie korzystając z (nieco przesłodzonych) opowieści mamy lub (zwykle dość kpiarskich) wspominków taty. Można też wybrać trzeci wariant – prezent na roczek z imieniem powie znacznie więcej niż nawet najbardziej gadatliwa ciocia. Zatem dobry pomysł na prezent na roczek to taki, który okaże się ponadczasową pamiątką.

Jakieś propozycje? Oto i one:

  • Prezent na roczek dla dziewczynki powinien być miły i przytulny – może więc personalizowana poduszka, na której można będzie w komfortowych warunkach przedrzemać do kolejnych urodzin?
  • Prezent na roczek dla chłopca powinien być przede wszystkim "chłopcoodporny" – misiem w sweterku PRZYJACIEL CHŁOPCA nawet najbardziej ruchliwe dziecko nie zdoła sobie zrobić krzywdy.
  • Prezent na roczek od chrzestnej może być nieco bardziej poważny, dlatego dobrym wyborem okaże się personalizowany plakat stanowiący ozdobę dziecięcego pokoju, a może i późniejszą zachętę do podróżowania?
  • Prezent na roczek od chrzestnego to prawdopodobnie ostatni, który nie będzie wymagał od chrzestnego sporych wyrzeczeń finansowych – personalizowany ręcznik albo skrzyneczka drobiazgi pomogą stopniowo oswajać się z myślą o czekającym zakupie roweru, quada czy nawet drona.

Każdy prezent na roczek z grawerem pozwoli dodać do niego imienną dedykację – by dziecko nie musiało polegać na zwodniczej niekiedy pamięci rodziców, próbując wydedukować, komu i za jaki prezent na roczek z imieniem podziękować. Skoro wszystko będzie zapisane, to sprawa robi się znacznie łatwiejsza... nawet dla jednolatka, prawda?

Bez względu na to, czy ma to być prezent na roczek dla dziewczynki czy też prezent na roczek dla chłopca, doskonały pomysł na prezent na roczek znajdziesz w Crazyshop.pl! Szeroki wybór upominków – zarówno jako prezent na roczek od chrzestnej, jak i prezent na roczek od chrzestnego – i możliwość personalizacji to gwarancja udanych zakupów. Niezależnie od okazji!

Personalizowany prezent na roczek dla dziewczynki

Jak zrobić prezent na roczek dla dziewczynki? O czym należy pamiętać, wybierając upominek na urodziny własnego dziecka lub dziecka znajomych? Jeżeli samemu nie ma się jeszcze dzieci, a trzeba sprawić coś pociechom znajomych, zadanie okazuje się wcale niełatwe. Na szczęście tylko na pierwszy rzut oka. W rzeczywistości bowiem ze zorganizowaniem właściwego podarunku poradzi sobie każdy – nawet ten niemający na co dzień żadnej styczności z dziećmi.

Wystarczy wybrać któryś z motywów przewodnich, a odpowiedni prezent na 1. urodziny sam się znajdzie. Jednorożce, słoniki, księżniczki, bajkowe postacie nie tylko z Krainy Lodu, ale choćby i – bo dlaczego nie? – Gwiezdnych Wojen… nawet jeśli dziecko samo z siebie jeszcze nie wyraziło opinii (a przynajmniej nie zaakcentowało jej w sposób na tyle wyraźny, by stało się to oczywiste), prędzej czy później na pewno wybierze swój ulubiony typ.

Wszystkie powyższe bez wątpienia zawczasu będą „bezpieczne” – zabawki na roczek dla dziewczynki z tymi motywami to klasyczny wybór, który wszystkim małym solenizantkom przypadnie do gustu. Możesz więc śmiało się na nie decydować i nie obawiać, że upominek okaże się nietrafiony.

Personalizowany prezent na roczek od chrzestnej/chrzestnego

Czy będzie to Personalizowany prezent na roczek od chrzestnej czy od chrzestnego, nie ma w tym przypadku większego znaczenia – dla dziecka najważniejsza jest przecież zawartość. Równie dobrze podarunki tego rodzaju sprawdzą się jako wręczane przez starsze rodzeństwo, babcię i dziadka czy po prostu znajomych zaproszonych przy dowolnej okazji.

Wybierając prezent dla dziewczynki na roczek, warto zasięgnąć opinii rodziców. Oni najlepiej wiedzą, co ich dziecko już posiada, a czego jeszcze nie. Czym bawi się chętniej, a czym mniej chętnie. Wydaje się, że małym dzieciom bez mała wszystko jedno, wbrew pozorom jednak dziecięce upodobania zarysowują się bardzo wcześnie. Z czasem, oczywiście, potrafią diametralnie się zmienić, jednak już nawet roczne dzieci potrafią mieć niemałe kaprysy.

Wiedzą też, czy lepsze będą kolejne zabawki na roczek dla dziewczynki czy może – wręcz przeciwnie – coś bardziej praktycznego, jak np. miarka ścienna? Zabawki kupuje się łatwo, ich wybór w sklepach jest ogromny, jednak nadmiar nigdy nie prowadzi do niczego dobrego. Przeciwnie – przesyt zabawek sprawia, że dziecko szybko się nudzi. Im więcej nowych przedmiotów w otoczeniu, tym szybciej te starsze trafiają w odstawkę – mimo że przecież niczego im nie brakuje.

A może w takim razie pamiątka na roczek w postaci ładnie zdobionej ramki na zdjęcia? Zarówno miarka, jak i ramka do zdjęcia to upominki, które przetrwają całe lata i nie zostaną wyrzucone gdy tylko dziecku przejdzie etap początkowego zainteresowania nimi. Ostatecznie w większości przypadków i tak można liczyć, że to rodzice chętnie podpowiedzą, co kupić dziecku na roczek.

Może się przecież okazać, że wyobrażenia autorów prezentu znacząco odbiegają od rzeczywistości – i np. dziewczynka najchętniej bawi się nie lalkami, a samochodami. Może wykazuje szczególne zainteresowanie dinozaurami, a bajkowe księżniczki nie ciekawią jej wcale? Każde dziecko to indywidualna jednostka z własnym charakterem, upodobaniami, zainteresowaniami – i to, co dobre dla wielu, niekoniecznie musi sprawdzić się akurat i w jego przypadku.

A jakiego prezentu NIE kupować? Rodzice zgodnie przyznają, że najgorszy prezent dla rocznego dziecka to prezent… hałasujący. A zatem co kupić na roczek, by nie narazić się młodej mamie i młodemu tacie (oraz wszystkim ich znajomym i sąsiadom)? Zważywszy na różne upodobania dzieci oraz drobne, wspomniane przed chwilą ograniczenia, jaki prezent na roczek wybrać? Każdy, który nie wydaje dźwięków. Nawet jeśli przez pierwsze kilka minut zabawy będzie stanowił dla dziecka atrakcję, to rodzice – oraz sąsiedzi rodziców i przychodzący w odwiedziny znajomi – błyskawicznie go znienawidzą!

Personalizowany prezent na roczek dla chłopca

Jaki prezent na roczek dla chłopca wybrać? Które rozwiązanie sprawdzi się w przypadku jednolatka – swojego własnego syna lub dziecka znajomych? To pytania, na które z pozoru niełatwo znaleźć dobrą odpowiedź. Na nich zresztą wcale się nie kończy.

Skąd wziąć pomysł na nietypowy prezent na roczek dla chrześniaka, nie mając własnych dzieci i rozeznania w tym, co najmłodsi lubią bądź nie?

I wreszcie… czy podarunek przygotowany z myślą o dwunastomiesięcznym chłopcu faktycznie musi być zupełnie inny niż analogiczny przecież w swojej naturze prezent dla dziewczynki na roczek?

Dwanaście miesięcy to bardzo młody wiek. Wiek, w którym różne upodobania dopiero się kształtują – dlatego bez żadnego problemu prezent na pierwsze urodziny może być uniwersalny. Nawet jeśli zapomnimy, czy znajomym urodził się syn czy córka, bez większej trudności znajdziemy upominek, który sprawdzi się w obu tych przypadkach. Oto jak sytuację bez wyjścia zamienić w pełne zwycięstwo!

Co więcej, dobrym upominkiem wcale niekoniecznie muszą być zabawki. Na roczek warto podarować taki prezent, który – oglądany po latach – wzbudzał będzie miłe wspomnienia. Taka, otrzymana za młodu pamiątka na roczek będzie szczególnie cenna, jeśli zostanie ozdobiona indywidualnym napisem – imieniem dziecka, datą jego urodzin albo krótkimi życzeniami. Nawet symboliczna personalizacja potrafi całkowicie zmienić postrzeganie podarunku.

Spersonalizowany podarunek sprawdzi się więc zarówno jako urodzinowy upominek od rodziców dziecka, prezent na roczek od chrzestnej, od chrzestnego, dziadków czy znajomych rodziców.

Jaki Personalizowany prezent na roczek dla dziecka, które wszystko już ma?

Rodzice, zwłaszcza ci świeżo upieczeni, robią co w ich mocy, by zapewnić swojemu dziecku, wszystko co niezbędne i jak najbardziej mu dogodzić. To naturalne – i dla dziecka na pewno bardzo dobre. Nieco gorsze… dla dziadków i znajomych, którzy zastanawiają się, co kupić dziecku na roczek. Bo skoro wszystko już ma – albo przynajmniej wszystko właśnie na to wskazuje – to czy warto kupować kolejne zabawki na roczek?

I tak, i nie – to zależy. Na szczęście zabawki to nie jedyny prezent na pierwsze urodziny, jaki można wymyślić. Różne inne gadżety, zwłaszcza personalizowane, sprawdzą się równie dobrze, a przy tym zdecydowanie łatwiej będzie wśród nich znaleźć takie, których kończące 12 miesięcy dziecko jeszcze nie posiada.

Skarbonka personalizowana to zdecydowanie oryginalny prezent na roczek. Przez jakiś czas służyć będzie głównie jako ozdoba pomieszczenia (w Crazyshop.pl znajdziesz modele z bardzo zabawnymi, kolorowymi ilustracjami), ale później pomoże nauczyć dziecko trudnej sztuki oszczędzania. Skrzyneczka na drobiazgi to również niezły prezent dla rocznego dziecka, z którego to podarunku ucieszą się również jego rodzice – na pewno pomoże w zaprowadzeniu porządku w dziecięcym pokoju.*

Jak zapakować Personalizowany prezent na roczek?

Dla chrześniaka, wnuka czy po prostu dziecka znajomych nie ma większego znaczenia to, jak zapakowany jest prezent na 1. urodziny. Najważniejsza jest jego zawartość, nie ma co więc przesadzać z nadmiernie ozdobnym opakowaniem. Wystarczy symboliczna torebka prezentowa, z której rodzice dziecka z łatwością wydobędą to, co kupić na roczek postanowili autorzy prezentu. Dobrym pomysłem będzie niepodpisywanie torebki lub podpisanie tylko ołówkiem, jeśli z góry wiadomo, kto jest obdarowanym – wówczas to samo opakowanie będzie można wykorzystać ponownie, z korzyścią dla środowiska.

Czy to wybierając prezent na roczek dla chłopca czy dla dziewczynki, warto pomyśleć o czymś niewielkim, ale oryginalnym. Symboliczny gest na dłuższą metę na pewno zostanie bardziej doceniony niż gigantyczna zabawka, którą nie będzie wiadomo gdzie trzymać. W Crazyshop.pl czeka na Ciebie szeroki wybór unikatowych propozycji. Znajdziesz tu oryginalny prezent na roczek, który przypadnie do gustu zarówno obdarowanemu, jak i jego rodzicom. Dwa (trzy?) w jednym!

Uczcij roczek dziecka pomysłowym prezentem na roczek!

Jak dobrać odpowiednie prezenty na roczek? Co sprawia, że jedne nadają się bardziej, inne mniej? Jeżeli to roczek Twojego dziecka, prawdopodobnie sam będziesz wiedzieć najlepiej, co mu kupić. Jeśli jednak wybierasz się do rodziny czy znajomych, którzy świętują pierwszy rok swojego dziecka, wybranie dobrego upominku może nie być takie łatwe. Na szczęście z pomocą przychodzimy my – w Crazyshop.pl znajdziesz najróżniejsze pomysłowe prezenty na roczek, a inspiracji nigdy Ci nie zabraknie!

Wybierając upominek, możesz postawić na coś, co dziecku spodoba się już teraz, na przykład jakąś zabawkę czy ozdobę do pokoju. Możesz jednak równie dobrze wybrać coś, co pozostanie z obdarowanym dzieckiem (i jego rodzicami) na dłużej. Coś, co po latach stanie się znakomitą pamiątką. Skarbonka na dobry początek, efektowna zawieszka, a może album do wypełnienia zdjęciami? Jest tyle różnych opcji!

Zadbaj o to, aby Twoje prezenty na roczek ucieszyły zarówno samo „świętujące” dziecko, jak i jego rodziców. Wbrew pozorom to wcale nie takie trudne! A jeśli nie masz jeszcze żadnego konkretnego pomysłu, po prostu rozejrzyj się wśród naszych propozycji. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego! Możesz także spróbować popatrzeć na świat oczami dziecka – i zastanowić się, z czego sam, jako małe dziecko, byłbyś najbardziej zadowolony. To nie tylko praktyczny sposób, ale też świetne doświadczenie. Bo jak bardzo by się nie starać, dorosłość wymaga chodzenia na wiele kompromisów. Małych dzieci natomiast to nie dotyczy – i dlatego ich punkt widzenia czy nawet spojrzenie na prezenty na roczek jest zupełnie inne. Jeszcze bardziej niewinne, beztroskie, radosne! I taki niech będzie też wybrany przez Ciebie podarunek!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież