Prezenty dla uczniów na koniec roku

Zakończenie roku szkolnego to znakomity pretekst do wręczenia drobnych upominków dla uczni. Jest to wyczekiwany moment nie tylko dla uczniów, ale również dla nauczycieli. To symboliczne zakończenie edukacji i początek wspaniałego i niezwykłego okresu wakacji. W zależności od tradycji w szkole prezent dla uczniów na koniec roku kupują rodzice w tzw. Trójki Klasowej lub wychowawca. Pieniądze mogą pochodzić z specjalnej składki lub reszty jaka została z wycieczki. Zdarza się także, że drobne upominki ofiarowuje wychowawca. Jest to miły zwyczaj i nie ma w tym nic złego. Jak masz problem z wyborem upominku to poniżej przedstawiamy kilka ciekawych i sprawdzonych upominków, które są symboliczne i ucieszą każdego ucznia. Zachęcam do zapoznania się z przykładami.
Drobne prezenty dla uczniów na koniec roku do 10 zł

1. Drewniany słonik, na szczęście z okazji końca roku

Jest to ciekawy prezent dla uczniów na koniec roku. Może zostać wręczony przez nauczyciela dla każdego ucznia. Słonik przyniesie szczęście na przyszłość i zapewni sukcesy w szkole, a później w życiu zawodowym. Do słonika można dokupić opcję graweru / dedykacji. Mały drewniany słonik w kolorze białym. Obowiązkowo ma trąbę do góry. Materiał z którego został wykonany to drewniana sklejka. Wielkość: około 6cm. Jest to idealna propozycja na prezent dla uczniów na koniec roku. Mały drobiazg, a cieszy. Z pewnością spodoba się uczniom. Dodatkowo może zostać zapakowany w jutowy woreczek.

Cena: 6.00 pln

2. Daliście radę! - magnes prostokątny dla ucznia

Można przyczepić do każdej metalowej powierzchni i mieć w zasięgu wzroku. Na magnesie widnieje napis oferowany przez producenta „Wam niestraszny żaden wirus/Ani zdalne nauczanie/Głowa chłonna jak papirus/Przyswoiła co w programie" ale również doskonale można tam umieścić własny napis dla uczniów na zakończenie roku. Prostokątny magnes o wymiarach 78mm na 53mm, grubość ok 4mm. Cechą magnesu jest wyjątkowa trwałość, nie wyginają się i są bardzo solidne. Ciekawy prezent dla uczniów na koniec szkoły.

Cena: 3,00 pln

3. Sowa "upominek na koniec roku"

Drewniane sówki to świetny prezent dla uczniów na koniec roku. Umieszczone są w celofanowym woreczku z załączonym papierowych bilecikiem na którym można umieścić podziękowania za wspólnie spędzony rok. Jest to wspaniała pamiątka dla uczniów w każdym wieku. Sówka malowana na biało. Nadruk to biało-granatowa grafika, podziękowania za wspólnie spędzony rok i życzenia dalszych sukcesów. Drewniane sówki to skromny ale bardzo miły prezent dla uczniów na koniec roku szkolnego.

Cena: 4,00 pln

4. Mały słoiczek miodu  

Taki słoiczek miodu to słodki pomysł na prezent dla uczniów na koniec roku. Zawiera ekologiczną i personalizowaną naklejkę na której umieszczone są życzenia samych sukcesów. Doskonale nadaje się na prezent dla uczniów kończących przygodę ze szkołą. Przepyszny słodziutki miodek w szklanym słoiczku, elegancko dekorowany materiałem i przewiązany jutowym sznureczkiem - gotowy do wręczenia uczniom. Jeżeli jesteś nauczycielem lub wychowawcą to ten prezent dla uczniów na zakończenie szkoły jest właśnie dla Ciebie. Zostań miło zapamiętany przez całą klasę.

Cena: 9,00 pln

5. Drewniany brelok do kluczy 

Drewniany brelok to przydatny gadżet z okazji zakończenia roku szkolnego, którego atrakcyjność zwiększa stosowna grafika wykonana niezależnie na dwóch stronach. Wykonane są ze drewnianej sklejki, na którą za pomocą precyzyjnego lasera naniesiono personalizowany grawer. Są bardzo solidne więc posłużą wiele lat. Z jednej strony może być logo szkoły, a z drugiej klasa. Personalizowanie, czyli umieszczenie na każdym breloku innego imienia lub ksywki sprawi, że prezent dla ucznia na zakończenie szkoły będzie wyjątkową pamiątką. Odradza się długie sentencje czy inne napisy, ponieważ wkładka z nadrukiem ma średnicę 25 mm, to mniej więcej tyle co moneta 5zł. Z tego powodu umieszczenie długiego tekstu będzie skutkowało użyciem czcionki w niewielkim rozmiarze. Taki brelok to super prezent dla uczniów na koniec roku.

Cena: 5,00 pln

Słodkie prezenty dla uczniów na koniec roku 

.

4. Cukierki krówki

Na papierku owijającym cukierek można umieścić stosowny napis i grafikę leśnych zwierzątek. To miły gest ze strony nauczyciela. Cukierki są gotowe do wręczenia. W skład wchodzi 20 sztuk cukierków Krówki. Nadruk: krówki zawinięte są w papierek, który ozdobiony jest życzeniami samych sukcesów, grafiką sowy i leśnych zwierzątek oraz napisem: Zakończenie Roku 2021. Jest to wspaniały upominek od nauczyciela dla uczniów. Waga pojedynczej krówki około 12,5 grama. Oryginalny prezent dla uczniów na koniec roku.

Cena: 29,98pln
Prezent dla uczniów na koniec roku

5. Czekoladki

Uniwersalne czekoladki jako prezent dla uczniów na koniec roku mogą być wręczone przez wychowawcę. W skład wchodzi 10 sztuk czekoladek wykonanych z belgijskiej czekolady. Skład czekolady: cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyna sojowa, aromat: wanilina, masa kakaowa min. 35%. Nadruk na papierku zawiera: życzenia samych sukcesów, grafikę sowy lub innego leśnego zwierzątka i datę zakończenia roku szkolnego. Masa: 5 gram. Mleczna czekolada to znakomity podarunek od nauczyciela okraszony dopasowana grafiką.

Cena: 29,98pln

 

7. Lizaki

Jest to słodki prezent dla uczniów na koniec roku. Lizaki można ofiarować nie tylko uczniom szkoły podstawowej. Sprzedawane są po 10 sztuk wraz z spersonalizowaną naklejką. Okrągłe, kolorowe lizaki można podarować uczniom. Jest to świetny gest z strony wychowawcy. Lizaki są z ornamentem w przepołowione owocki lub serduszka. Skład lizaków: produkt zawiera mleko (łącznie z laktozą). Może zawierać zboża zawierające gluten (pszenny, żytni), nasiona sezamu, soję, dwutlenek siarki, orzeszki arachidowe i orzechy. Nadruk na etykiecie z kraftową grafiką oraz podpisem nauczyciela. Lizaki można przewiązać kokardą w dowolnym kolorze. Spersonalizowane lizaki są wspaniałym prezentem na zakończenie roku szkolnego.

Cena: 24,98pln

8. Książki

W zależności od wieku ucznia książki mogą się różnić. Jest to tradycyjna forma ofiarowywana na koniec roku głównie za bardzo dobre wyniki w nauce. Wybierając książkę powinno się zwrócić uwagę na indywidualne cechy i zainteresowania dziecka. Można kupić całej klasie jednakową książkę lub inną dla dziewczynek, a inną dla chłopców lub podzielić klasę na kilka grup zainteresowań i wybrać kilka pozycji. Do książki można dołączyć dedykację, która może przybrać postać osobistego listu do ucznia. Książka z dedykacją to coś więcej niż tylko książka. Doceni się ja po latach.

Cena: 40pln

9. Zabawki manipulacyjne

Pod tym kryje się dobrze wszystkim znana Kostka Rubika i jej odmiany oraz drewniane lub metalowe układanki, które trzeba złożyć lub rozłożyć. Jak po wakacjach spotykacie się w tym samym składzie można klasie rzucić wyzwanie np. kto szybciej ułoży Kostkę Rubika dostanie 5 za aktywność lub jeden raz może zgłosić nieprzygotowanie do zajęć. Jak decydujesz się na inne układanki to sprawdź czy nie są za łatwe. Te, które można rozwikłać w kilka minut nie nadają się. Ciekawą opcją są klocki 6 zmysł. Można zarwać nocki próbując je ułożyć. Takie zabawki są ciekawym pomysłem na prezent dla uczniów na koniec roku.

Cena: 20pln

 

Ciężko zdecydować się, który z podanych przykładów jest najlepszy. Wybór prezentu zależy od wielu czynników do których można zaliczyć wiek ucznia, specyfikę danej szkoły i klasy oraz od zainteresowań dzieci i relacji wychowawca – uczniowie. Można wybrać tradycyjną książkę oczywiście z dedykacją lub wspólne chwile poza murami szkoły. Jeśli chcesz wybrać coś sentymentalnego to proponuję brelok do kluczy, fotomagnes lub fotoksiążkę. Mam nadzieję, że spośród 10 przykładów znajdziesz coś dla siebie i tym samym artykuł będzie pomocny.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież