Wyprawka dla ucznia szkoły podstawowej to całkiem inne niż dla przedszkolaka.

Potrzebny jest piórnik z całym wyposażenie, zeszyty i artykuły szkolne. Wielu rodziców musi kupić również podręczniki, które kosztują nie mało. Co jeszcze się przyda? Poniżej przykłady wyposażenia ucznia klas podstawowych.

Bidon – nawodnienie organizmu jest ważna sprawą, dlatego chyba nie trzeba nikogo przekonywać o zakupie bidonu, który zapewni wodę uczniowi. Wykonane są z najwyższą starannością, z nietoksycznych materiałów, a do tego ozdobiony wyjątkową grafiką. Z pewnością sprawi dziecku radość.

Zestawy geometryczne – takie zestawy zawierają linijkę, kątomierz, ekierkę i cyrkiel. Wykonane są z wysokiej jakości polistyrenu. Dla ciekawostek. Zestaw przeznaczony jest nie tylko dla uczniów szkół, ale również dla biura kreślarskiego. Zestawy mają rozmaite kolory.

Piórniki – w sklepach są piórniki dla każdej grupy uczniów szkół podstawowych, średnich i wyższych. Na pierwszym etapie przygody z nauką dobrze sprawdzają się piórniki jedno lub dwukomorowe. W szkołach średnich wybierane są modele typu saszetka, a dla studentów przydają się skórzane piórniczki na długopis i pióro.

Plecaki – plecaki szkolne zachwycają kolorystyką i wyglądem. Zastosowane nowoczesne rozwiązania sprawiają, że młodsze jak i starsze dzieci chętnie zabierają je do szkoły, na trening lub wycieczkę. Niektóre zalety plecaków to: wodoodporny materiał, pomysłowe kieszenie i funkcjonalne przegrody. Poza tym znajdą się niezwykle ważne elementy dbające o zdrowie i bezpieczeństwo każdego dziecka to jest idealnie wyprofilowane szelki i elementy odblaskowe. W nowych plecakach znajdziesz miejsce na telefon i laptop.

Portfele – posiadają niezbędne przegródki na karty, miejsce na banknoty i kieszeń na bilon. Są niedużych rozmiarów i bardzo poręczne. Z pewnością przydadzą się uczniakom. Saszetki i nerki – wykonane są z wodoodpornego materiału, który chroni telefon i dokumenty przed zalaniem. Dzięki neutralnemu wzorze doskonale nadaje się dla osób w różnym wieku i różnej płci. Pas z zapięciem posiada regulację, także łatwo dopasować do sylwetki. Saszetki posiadają dwie komory.

Śniadaniówka – pojemnik śniadaniowy został wykonany z bardzo wytrzymałego materiału, który przeznaczony jest do kontaktu z żywnością. Jest nietoksyczny i bezpieczny dla dzieci. Nie zmienia smaku potraw. Zamykana jest w obu stron solidnymi zatrzaskami. Produkt można używać w kuchenkach mikrofalowych.

Worki sportowe – można w nich przenosić obuwie lub strój sportowy. Wykonany jest z materiału wysokie jakości odpornego na wilgoć. Posiada podwójne boczne sznurki, które umożliwiają noszenie w rękach, na ramieniu lub plecach.

Więcej znajdziesz na sklepie papierniczym naszego partnera

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież