pomysł na tani prezent

Planujesz wyjście na imprezę urodzinową? Ślub, a może na parapetówkę i nie wiesz jaki prezent kupić?

Chcesz znaleźć coś w przestępnej cenie ale i sprawić dużą przyjemność obdarowanemu?

Oto kilka pomysłów na tanie prezenty, które mogą być zarówno miłe, jak i dostępne dla portfela:

1. Personalizowane kartki z życzeniami: Wykonaj własnoręcznie oryginalne kartki z życzeniami, używając papieru, kolorów, naklejek i innych ozdób. Możesz napisać na nich osobiste wiadomości, które sprawią, że prezent będzie bardziej wyjątkowy.

2. Zakładka do książki: Wykonaj prostą, ale elegancką zakładkę do książki. Możesz użyć kolorowego papieru, tasiemki lub kawałka materiału. Dodatkowo, możesz dodać niewielki cytat z ulubionej książki, który doda wyjątkowego charakteru.

3. Miska na klucze: Zakup ceramiczną lub szklaną miskę i użyj farb do szkła, aby stworzyć unikalne wzory. Możesz np. namalować imię lub inicjały osoby, dla której jest prezent. To praktyczny i dekoracyjny prezent.

4. Zakładka do drinka: Wykonaj małe drewniane tabliczki z tekstem, który można umieścić na brzegu szklanki. Możesz napisać na nich zabawne komentarze, motywujące słowa lub życzenia. To idealne rozwiązanie dla osób, które lubią wypić drinka z nutką humoru.

5. Sadzonka rośliny: Kup sadzonkę małej rośliny doniczkowej, takiej jak sukulenty, kaktusy lub storczyki. To piękny i trwały prezent, który dodatkowo dodaje zieleni do domu.

6. Album ze wspomnieniami: Stwórz album ze wspólnymi zdjęciami i wspomnieniami. Możesz wykorzystać zdjęcia z różnych okazji i opisać je krótkimi notatkami. To wspaniały sposób na przypomnienie sobie wspólnych chwil.

7. Zestaw do relaksu: Zestaw składający się z ulubionej herbaty, aromatycznej świecy i dobrej książki może być idealnym prezentem dla osoby, która potrzebuje chwili relaksu. Możesz również dodać maskę do twarzy, żeby dodać jeszcze więcej luksusu.

8. Personalizowana tabliczka z imieniem: Możesz zamówić małą tabliczkę z imieniem osoby obdarowanej lub jej inicjałami. Można to zrobić w różnych stylach, od drewnianych do metalowych lub ceramicznych. To prezent, który będzie miała osobisty charakter.

Pamiętaj, że to nie koszt prezentu jest najważniejszy, ale chęć zademonstrowania swojej troski i dbałości o drugą osobę. Najważniejsze jest, aby pokazać, że prezent został starannie dobrany i jest wyrazem Twojej uwagi i szacunku dla drugiej osoby.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież