Rocznica związku to nie tylko okazja do celebracji wspólnych lat. To również możliwość wyrażenia swoich uczuć w postaci rocznicowego prezentu. Jednak zamiast kwiatów czy bombonierki, warto sprawić drugiej połowie naprawdę pamiętny podarunek.Będąc razem, kolekcjonujemy wspólne przeżycia. Chcemy, aby były one radosne i warte zapamiętania. Dlatego niebanalnym pomysłem na prezent rocznicowy dla niego bądź dla niej może być kolejne doświadczenie, które będziecie długo wspominać.

Co kupić na rocznicę – postaw na doświadczenia!

Dla większości z nas pierwszym skojarzeniem ze słowem „prezent” jest jakiś przedmiot: książka, elektroniczny gadżet, biżuteria, perfumy, ubrania. Jeśli dobrze wiesz, o jakiej rzeczy marzy osoba, którą chcesz obdarować, tego typu prezent będzie znakomitym wyborem. Nie zawsze jednak dysponujesz taką wiedzą i wówczas znalezienie ciekawego rocznicowego prezentu urasta do niemałego wyzwania.

Można oczywiście postawić na sprawdzone rozwiązania, jak biżuteria czy kosmetyki dla kobiet albo zestaw narzędzi dla mężczyzn. Jednak trudno oczekiwać, że utarte podarunki zapadną na długo w pamięci obdarowanej osobie. Jeśli więc chcesz, żeby Twój rocznicowy prezent był czymś wyjątkowym, postaw na wspomnienia.

Współcześnie nie brakuje różnego rodzaju usług, które mogą dostarczyć Twojej drugiej połówce niezapomnianych wrażeń. Taka forma upominku na każdą okazję cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze względu na swoją wyjątkowość. Nierzadko problem z różnego rodzaju prezentami jest taki, że się zużywają (kosmetyki, słodycze) albo po prostu z czasem tracą swój urok (kwiaty, ubrania). Dlatego tym bardziej pomysł na prezent rocznicowy w postaci zafundowania bliskiej osobie wyjątkowych doświadczeń, może być optymalnym wyborem.

Lot w tunelu aerodynamicznym jako prezent rocznicowy dla chłopaka i dziewczyny

Wieloletni związek to wiele niezapomnianych chwil, jednak przez większość czasu razem, codzienność zdominowana jest przez rutynę. Jak ją przełamać? Na przykład wybierając lot w tunelu aerodynamicznym jako prezent rocznicowy dla niej lub dla niego. Wizyta w tunelu to znakomity kompromis między sztampowym podarunkiem a ekstremalnym doświadczeniem, jak chociażby skok ze spadochronem.

Nie każdy może mieć ochotę na doznania na granicy niebezpieczeństwa, dlatego lot w tunelu aerodynamicznym może być złotym środkiem wśród nietuzinkowych rocznicowych prezentów. Upominek można wręczyć swojej drugiej połówce w postaci eleganckiego vouchera, jaki znajdziemy m.in. w ofercie Flyspot. Wydarzenie jest w pełni bezpieczne, gdyż nad uczestnikami czuwają doświadczeni instruktorzy. Zanim obdarowana osoba oderwie stopy od ziemi, przechodzi wstępne szkolenie na temat zasad działania tunelu oraz bezpieczeństwa. Następnie organizatorzy zapewniają specjalistyczny kombinezon dopasowany do sylwetki uczestnika.

Po locie w tunelu uczestnicy mogą bezpłatnie otrzymać ze swojej przygody film, który czeka na każdego, kto odwiedza Flyspot. Możliwy jest także wspólny lot, który również może być świetnym sposobem na spędzenie rocznicy związku. Sprawdź ofertę dla dwojga i przeżyj wyjątkowe chwile razem.

Dlaczego lot w tunelu aerodynamicznym?

Oczywiście w ramach rocznicowego prezentu możesz zafundować swojej drugiej połowie tak intensywne doznanie, jak np. skok na bungee, spływ rwącą rzeką w kajaku albo lot szybowcem. Nie każdy jednak lubi tak ekstremalne doznania, mimo że ciekawi go np. uczucie lot w powietrzu po skoku ze spadochronem.

Lot w tunelu aerodynamicznym może być skutecznym i przede wszystkim bezpiecznym zamiennikiem sportów ekstremalnych. W kontrolowanych warunkach uczestnicy mogą poczuć się jak podczas rzeczywistego szybowania w przestworzach. Co więcej, średnia długość lotu w tunelu aerodynamicznym jest dwukrotnie większa niż skok ze spadochronem z wysokości 4000 m. Lot w tunelu to zatem więcej przyjemności i znacznie mniej stresu.

Voucher na lot w tunelu aerodynamicznym to znakomity prezent na rocznicę związku dla niej bądź dla niego. Wystarczy wejść na stronę i wybrać pakiet, który będzie optymalny. Z voucherem można udać się do jednej z trzech lokalizacji w Polsce, gdzie możliwe jest oderwanie się od ziemi i zapewnienie sobie niezapomnianych przeżyć.

Artykuł sponsorowany.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież