Idealny prezent dla trenera – jaki wybrać?

Na początku warto ustalić, co to jest idealny podarunek. Z pewnością jest nim taki, który pasuje do jego pasji, zainteresowań oraz pracy i stylu życia. Ponadto taki upominek powinien nawiązywać do jego charakteru. Trener z dystansem do siebie z pewnością zaakceptuje podarunek w postaci koszulki z humorystycznym nadrukiem. Warto również rozeznać się, czy trener taki przedmiot już ma. Jeśli weźmiesz wszystko powyższe do informacji, znalezienie odpowiedniego upominku dla trenera nie będzie trudnością.

Elektroniczne podarunki dla trenera.

W dzisiejszych czasach elektronika mocno wspiera sport, dlatego elektroniczny gadżet będzie odpowiednim upominkiem dla trenera, który dzięki niemu będzie mógł uzyskiwać jeszcze lepsze wyniki. Co warto kupić?

Smartband – jest to inteligentna opaska, która została stworzona dla osób aktywnych i sportowców. Poza wyświetlaniem czasu, daty, opaska ma możliwość sprawdzania tętna,liczy ilość kroków lub wyniki konkretnego ćwiczenia. Doskonale sprawdzi się u trenera, któremu zależy na progresji.

Inteligentna waga - jest kolejnym gadżetem, dzięki któremu trener będzie mógł śledzić postępy. Oprócz pokazywania wagi, posiada czujnik, który informuje o ilości białka i wody z organizmie. Często waga łączy się z aplikacją, która informuje, co trzeba wykonać podczas treningu.

Słuchawki sportowe – dzięki słuchawką poradzisz sobie z hukiem lub muzyką, którą znienawidziłeś. Ofiarowując słuchawki dajesz możliwość słuchania tego, na co ma ochotę.

Gadżety dla trenera – na co warto ofiarować?

Kubek termiczny – dzięki takiemu kubkowi trener po treningu będzie mógł zimą spić gorącą herbatę, a latem cieszyć się chłodnym napojem. Trener z pewnością będzie zadowolony z takiego upominku.

Spinki do mankietów kształcie sztangi – taki mały gadżet dostosowany do jego dyscypliny może przynieść mu dużo radości. Jest niedrogi, a bardzo efektowny.

Planer do rozpisywania treningów – jest to z pewnością podarunek praktyczny. Doskonały sposób na planowanie dnia, a także rozpisce treningów dla swoich podopiecznych.

Taki podarunek może być świetnym pomysłem dla osoby, która lubi ciągłe wyzwania i uczenie się.

Najnowsze wydanie książki dotyczącej anatomii – chcąc wykonywać zawód trenera trzeba mieć wiedzę o anatomii człowieka. Z pewnością taka specjalistyczna książka pomoże w zdobywaniu wiedzy. Co roku pojawiają się nowe badania, także warto być na bieżąco.

Voucher na warsztaty – swoją wiedzę można poszerzać na wielu proponowanych warsztatach. W przypadku gdy wiesz, że twój trener chce szkolić się w konkretnej dziedzinie, to taki voucher może stać się trafionym upominkiem.

Karnet na nowe zajęcia – jeśli trener którego chcesz obdarować lubi próbować nowych rzeczy, to zakup karnet na coś, czego jeszcze nie doświadczył. Może to być pływanie, squash, a może judo.

Kolejnymi podarunkami mogą być te śmieszne.

Z pewnością poniższe propozycje upominków wywołają uśmiech na twarzy trenera.

Koszulka z zabawnym napisem – doskonale sprawdza się u osób, któe lubią bawić się modą. Na koszulce może być treść na przykład taka „Jestem super trenerem. A Ty jaką masz moc? ”

Shaker do białka z śmiesznym nadrukiem – przykładem może być grafika z siłaczem. Takie prezent jest praktyczny więc trener będzie mógł korzystać każdego dnia.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież