Spersonalizowane upominki dla panów, to idealny sposób, aby wyrazić uczucia oraz troski w wyjątkowy sposób. Poniżej kilka przykładowych upominków dla mężczyzny.

Ciekawym i popularnym podarunkiem dla panów jest drewniane nosidło na chmielowy trunek. Takie nosidełko można poddać personalizacji i wygrawerować imię danego mężczyzny oraz krótką treść choćby „Zapasy na ciężkie czasy”. Mając tak przygotowany trunek, wiesz, że nie zabraknie w czasie wspólnego z kolegami oglądania meczu. Po meczu braki można uzupełnić. Jest to przedmiot praktyczny, poręczny, który przeznaczony jest do określonego, jasnego celu. Taki powinien być idealny upominek dla niego.

Popularnym podarunkiem jest spersonalizowany kubek z uchwytem. Kubek cechuje się wysoką jakością bieli, klasycznym kształtem oraz intensywnym kolorem uchwytu i środka kubka. Na kubku po obu stronach można zamieścić dowolną treść, logo oraz zdjęcie. Nadruk wykonany jest metodą sublimacji, która jest trwała i odporna na temperaturę i zmywanie. Kubka można używać z mikrofali oraz myć w zmywarkach. Materiał, z którego został wykonany kubek to ceramika. Pojemność: 330ml. Klasa kubka AAA.

Spersonalizowana biżuteria. To ciekawe rozwiązanie na upominek dla niego. Jest naprawdę wielu panów, którzy lubią obierać biżuterię i nie kryją się z tym. Można wygrawerować imię lub datę na bransoletce, naszyjniku lub breloczku. Biżuteria wykonana jest z wysokiej jakości srebro próby 925, poza tym jest polerowana na wysoki połysk, dzięki czemu pięknie się błyszczy. Stosowane srebro nie zawiera niklu, więc nie uczula. Aby upominek był elegancji, biżuteria zostanie zapakowana w pudełku z twoją dedykacją. Dzięki temu biżuteria nabierze symboliki, a wasz gest zyska osobisty wymiar.

Kolejnym wyjątkowym i popularnym upominkiem dla niego jest książka z dedykacją. Taki podarunek może mieć dużą wartość emocjonalną. Poniżej kilka kroków, aby stworzyć taką książkę. Najpierw wybierz odpowiednią książkę. To powinna być książka, która jest dla niego ważna i ta, która dla was obu ma szczególne znaczenie. Dedykację piszę się na pierwszej stronie. Może być w postaci osobistej wiadomości, może to być wiersz, cytat lub sentencja, które wyrażają twoje uczucia. Warto pamiętać, że dedykacja to coś, co sprawi, że książka będzie wyjątkowa. Więc warto zainwestować w czas oraz uczucia. Dla osób kreatywnych jest możliwość ozdobienia książki. Można wykonać do ręcznie. Mogą to być rysunki, kolory lub inne ozdobne elementy.

Spersonalizowany portfel lub etui na telefon to praktyczne i stylowe upominki. Można wybrać jedno z nich lub zakupić i podarować oba. Jest to idealny sposób, aby wyrazić indywidualny styl i chronić telefon przed zniszczeniem oraz przechować niezbędne przedmioty takie jak dowód osobisty, banknoty lub karty kredytowe. Istnieje kilka sposobów na dostosowanie produktu. Można zamieścić spersonalizowaną grafikę. Jest możliwość wybrania ulubionej fotografii, projektu graficznego i zamówić portfel lub etui z tym motywem. Poza tym można umieścić inicjały, dzięki którym przedmiot będzie jeszcze bardziej osobisty. Kolejnym sposobem są nadruki i wygrawerowania. Tu masz możliwość umieszczenia na portfelu lub etui dodatkowy nadruk, który ma dla ciebie szczególne znaczenie.

Kolejnym ciekawym podarunkiem są spersonalizowane produkty sportowe. Tu można zakupić na przykład spersonalizowane rakiety do tenisa, piłki do różnych dyscyplin sportowych np. koszykówka, piłka nożna, deski do surfingu lub rolki z zamieszczonymi inicjałami. Poza tym można ofiarować ręcznik z wyhaftowanym lub nadrukowanym imieniem, lub ulubionym cytatem sportowca. Jest to przydatna rzecz na siłownię i basen. Kolejnym podarunkiem w tej grupie jest torba na sprzęt sportowy. Duży worek lub torba z powodzeniem pomieści sprzęt jak i odzież i obuwie. Można również kupić słuchawki sportowe. Słuchawki douszne lub nauszne ozdobione inicjałami, lub cytatem mogą sprawić, że trening będzie o wiele przyjemniejszy.

Spersonalizowany kubek lub kufel to naprawdę wyjątkowy upominek. Na kubku można umieścić inicjały osoby obdarowywanej. Jest to proste i zarazem klasyczne rozwiązanie, które czyni z kubka coś bardzo osobistego. Na kubku można umieścić zdjęcie z rodzinnego zbioru lub po prostu takie, które ma szczególne znaczenie. Można umieścić cytat lub sentencję. Poza tym można umieścić dowcip, który jest znaczący dla odbiorcy. Nie można pomiąć spersonalizowanego kufla na ulubiony napój chmielowy. Kufel z imieniem lub sentencją może stać się idealnym upominkiem.

Wybierając podarunek, warto wziąć pod uwagę spersonalizowany grillowy zestaw narzędzi. To doskonały upominek dla miłośników grillowania. Jest to nie tylko praktyczny zestaw narzędzi grillowych, ale również dodaje osobistego i unikalnego dotyku. Każde z narzędzi można poddać personalizacji, w postaci na przykład inicjałów umieszczanych na rączce. Narzędzia będą przechowywane w torbie, którą również można spersonalizować, dodając imię, lub inicjały. Dzięki temu zestaw będzie kompletny. Na desce do krojenia można umieścić nadruk lub grawerunek z imieniem, lub ulubionym cytatem. Na narzędziach grillowych można umieścić wiedzę w postaci wskazówek lub porad na temat grillowania. To może być również zabawne, ale przede wszystkim praktyczne.

Koszulka z nadrukiem to popularny i wszechstronny upominek. Można dostosować go do zainteresowań, upodobań i okoliczności. Koszulkę można łatwo spersonalizować. Na koszulce można umieścić ulubione zdjęcie obdarowywanej osoby lub chwytliwą fotografię. Poza tym można umieścić inicjały lub imię osoby, którą chcemy obdarować. Można umieścić inspirujący cytat dowcip, sentencję lub motto. Ponadto na koszulce można wydrukować grafikę, rysunek lub ilustrację, która związana jest z zainteresowaniami odbiorcy podarunku.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież