Szalony pomysł na upominek może być zarówno kreatywny jak i zapadający w pamięć. Oczywiście warto dostosować się do pasji, zainteresowań i hobby osoby, którą obdarujemy. Poniżej kilka przykładów takich podarunków, z których można czerpać inspiracje.

Lot balonem jako świetny i zaskakujący podarunek. Z pewnością lot balonem to romantyczne przeżycie, jeśli obok ciebie jest ta jedyna. W celu przygotowania niespodzianki zachowaj w tajemnicy atrakcję, na którą zabierzesz obdarowaną osobę. Można zorganizować to tak, aby obdarowany nie wiedział, co się szykuje. Można wspomnieć w tajemniczej wiadomości lub zaproszeniu. Loty organizowane są wczesnym rankiem, kiedy słońce wschodzi lub o zachodzie słońca. W tych dwóch porach krajobrazy i widoki są najbardziej malownicze. Lot balonem to nie tylko przepiękne krajobrazy, ale także emocje i adrenalina. Z pewnością będziecie cieszyć się wspólnie podróżą nad krajobrazami. Można zrobić fotografie oraz tworzyć wspaniałe wspomnienia.

Kolejnym szalonym podarunkiem jest kurs ekstremalny. Może nim być jazda super sportowym autem po profesjonalnym torze wyścigowym. Kursem może być nurkowania lub skok spadochronowy. Ciekawym podarunkiem może być atrakcja w postaci jazdy off-road. Można kupić kurs jazdy na super sportowym motocyklu. Dzięki temu kursowi obdarowany może poprawić technikę jazdy.

Nauka jazdy na desce surfingowej lub windsurfingu to wręcz znakomity pomysł na ekstremalny upominek. Doskonale nadaje się dla osób kochających wodę i spragnionych wyjątkowej przygody. Jeśli taki kurs ma być niespodzianką, to warto pomyśleć o zaskoczeniu obdarowanej osoby. Można zakupić voucher na taki kurs lub złożyć osobistą wiadomość, którą zaprosisz na naukę jazdy deską i windsurfingiem. Są to satysfakcjonujące i emocjonujące doświadczenie, które może dostarczyć mnóstwa radości i przyjemności. To prezent, który może pomóc osiągnąć nowe umiejętności i odkryć pasję do wodnych sportów.

Wybierając szalony pomysł na prezent, nie można pominąć latania na paralotni lub lotu spadochronem. Z pewnością jest to upominek dla osób, które chcą przełamać swoje słabości, chcą poczuć ponadprzeciętną dawkę adrenaliny. Jeśli ma to być niespodzianka, to można wykupić voucher na kurs lub spersonalizowane zaproszenie. W dzień kursu obdarowana osoba będzie mogła nauczyć się potrzebnych umiejętności w celu oddania bezpiecznego skoku na spadochronie lub udać się w przestworza na paralotni. W celu zachowania tych wrażeń warto zadbać o fotografowanie i nagrywanie skoku lub lotu. Nieraz można otrzymać certyfikat lub nagrodę. Jest to miłe. Z pewnością pomoże docenić swoje osiągnięcie.

Kolejnym szalonym pomysłem na prezent jest noc w zamku. Jest to niezwykły upominek, który może dostarczyć niezapomniane wrażenia. Z pewnością trzeba zacząć od wyboru odpowiedniego zamku. Warto wybrać ten, który spełnia oczekiwania osoby obdarowanej oraz budzi jej zainteresowanie. Należy upewnić się, czy zamek oferuje luksusowe udogodnienia oraz wyjątkową atmosferę. Jeśli chcesz, aby podarunek był jeszcze bardziej wyjątkowy, to warto pomyśleć o spersonalizowaniu. Może to być spersonalizowany upominek na łóżku lub romantyczna kolacja przy świecach. Warto pomyśleć o dodatkowych atrakcjach takich jak zwiedzanie zamku, degustacja trunków, masaż lub romantyczny spacer w zamkowych ogrodach. Ponadto można pokusić się o upominki towarzyszące, do których można zaliczyć butelkę wina, kwiaty lub osobisty list.

Ciekawym i szalonym pomysłem jest zorganizowanie wspinaczki na górski szczyt. Z pewnością jest to ekscytujący i satysfakcjonujący podarek dla osoby, która jest miłośnikiem przygód i piękna przyrody. Szczytem może być pobliska góra lub specjalny szczyt, o którego zdobyciu obdarowana osoba dawno marzyła. Jeśli wspinaczka będzie wymagać sporych umiejętności, to warto postarać się o odpowiedniego przewodnika, który zadba o bezpieczeństwo. Przygotowując plan wspinaczki, uwzględnij trasę oraz ilość dni potrzebnych na zdobycie góry. Poza tym trzeb zadbać o żywność, miejsca noclegowe oraz sprzęt wspinaczkowy.

Wybierając szalony podarunek, warto pomyśleć o wręczeniu prezentu w postaci sesji grawitacyjnej. Podczas niej uczestnik może poczuć się jak astronauta w warunkach nieważkości. Jest to podarunek, który z pewnością dostarczy mnóstwa emocji oraz niezapomnianych wrażeń. W celu przygotowanie takiego podarunku należy znalezienie renomowanej firmy lub agencji, która oferuje sesję mikro grawitacji. Można zrobić to szukając w internecie lub skontaktować się z firmami, które oferują lot w kosmos. Podczas takiej sesji uczestnicy będą poddani cyklom parabolicznym, w których będą doświadczać nieważkości. To pozwoli na poczucie unoszenia się w powietrzu, jak w kosmicznej podróży. Warto zadbać o zdjęcia i filmik z tego wydarzenia, dzięki któremu będzie można wracać wspomnieniami.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież