Niezależnie od wyboru upominku, pamiętaj, że najważniejsze jest to, aby podarunek trafiał w zainteresowania i osobowość obdarowanej osoby. Takie podarunek to wyraz troski i uwagi. Poniżej kilka oryginalnych pomysłów na podarunek. Warto się z nimi zaznajomić.

Zamiast rzeczy materialnych można podarować prezent w postaci doświadczenia. Prezentem tym może być kurs gotowania, bilet na wyjście do teatru lub na koncert ulubionego piosenkarza. Poza tym można ofiarować zabieg spa lub kurs tańca. Dzięki takiemu podarunkowi przeżycia i wspomnienia będą trwałe. Zawsze można pokusić się o ekstremalny prezent, którym może być lot balonem, jazda super sportowym autem lub kurs latania. Warto pamiętać, aby rodzaj prezentu dopasować do zainteresowań, gustu i preferencji osoby obdarowywanej. Dzięki temu upominek będzie znacznie bardziej wyjątkowy.

Chcąc sprawić niespodziankę, możesz zakupić dzieło sztuki lokalnego artysty lub stworzyć własne. Dobrym rozwiązaniem będzie kupno karnetu do lokalnego muzeum lub galerii sztuki. Ponadto można podarować kurs sztuki, na którym obdarowana osoba będzie uczyła się malowania, rysowania, ceramiki, lub innego rodzaju sztuki. Dzięki takiemu upominkowi obdarowana osoba może rozwijać umiejętności plastyczne. Kolejnym ciekawym podarunkiem jest książka o sztuce. Tu można wybrać pozycję o ulubionym artyście malarzu lub ulubionym okresie artystycznym. Osobie lubiącej sztukę można ofiarować zestaw do własnej twórczości. Może on zawiera c materiały do rysowania, malowania, lub tworzenia biżuterii.

Jeśli osoba, którą chcesz obdarować, uwielbia podróże, to możesz ofiarować coś naprawdę kreatywnego. Tym czymś może być bilet lotniczy. Tu można wybrać miejsce, które jest na liście marzeń. Poza tym można sprezentować bon na nocleg. Można wybrać luksusowy hotel lub romantyczną chatkę w górach. Kolejnym ciekawym podarkiem jest książka o podróżach. Książka może opisywać miejsce, w które obdarowany chciałby pojechać. Nie można pominąć rzeczy, które przydadzą się w podróży. Tymi rzeczami są maska na oczy, poduszka podróżna, kubek termiczny, lub organizer na dokumenty podróżne. Kreatywnym prezentem jest sesja zdjęciowa z podróży. Warto zorganizować profesjonalną sesję, w miejscu, w którym będzie przebywał nasz wielbiciel podróży.

Kreatywnym pomysłem na prezent jest spersonalizowany zestaw do hobby. Jeśli znasz hobby osoby, którą chcesz obdarować, to możesz podarować akcesoria i związane z tym hobby. Tym podarkiem może być gra planszowa, zestaw do majsterkowania, lub akcesoria do gotowania. Sprawdza się zestaw do malowania. W jego skład wchodzą farby, pędzelki, płótna dostosowane do techniki malarskiej, którą osoba preferuje. Może to być akwarele lub olejne.. Dodatkowo można dołączyć etui na pędzle, lub paletę z wygrawerowanym imieniem. Zestaw do majsterkowania, w którego skład wchodzi narzędzia i akcesoria dostosowane do konkretnego rodzaju majsterkowania. Mogą to być narzędzia stolarskie, elektryczne wiertarki, lub zestaw do majsterkowania dla początkujących.

Decydując się na podarunek, możesz wybrać prezent do relaksu. Tym podarkiem mogą być aromatyczne świece, olejki eteryczne, herbatę i maskę na oczy. Ciekawą propozycją jest kosz z kosmetykami do kąpieli. Tu możesz zestawić luksusowe mydła, olejki eteryczne oraz sól do kąpieli. Nie można zapomnieć o dołączeniu ręcznika z wyhaftowanym imieniem. Kolejnym wartym uwagi podarunkiem jest sesja masażu relaksacyjnego w lokalnym SPA, lub gabinecie masażu. Można ofiarować koc i poduszki. Tu warto wybrać puszysty koc i puszyste poduszeczki. Przydadzą się podczas relaksu w łóżku, lub na tapczanie. Kolejny podarek to karta podarunkowa do salonu urody. Jest to doskonały sposób na zrelaksowanie się. Może to być manicure i pedicure oraz zabiegi kosmetyczne. Można wręczyć bilet na relaksującą wizytę w lokalnym SPA, lub w saunie i jacuzzi.

Jeśli dysponujesz dużym budżetem to wyjątkowym podarunkiem, może być podróż. Może to być romantyczny weekend tylko we dwoje, wycieczka do interesującego miejsca, lub karta podarunkowa do biura podróży. Doskonale sprawdzi się voucher podróżniczy oraz bilet lotniczy. Ten drugi może być do wymarzonego miasta, które chce się odwiedzić. Dzięki voucherowi osoba obdarowana może sama wybrać kierunek lotu. Dobrze sprawdza się upominek w postaci karty podarunkowej do hotelu. To szansa na noclegi w luksusowym hotelu, który znajduje się w wymarzonym miejscu. Warto postawić na upominki związane z przygodami. Przygodą może być skok bungee, rafting, wspinaczka lub safari, w miejscu, które osoba chce odwiedzić. Doskonałym podarunkiem może być zegarek podróżniczy. Dzięki niemu będziemy znali czas na świecie.

Sesja fotograficzna jest fantastycznym podarunkiem dla osób, które lubią pozować przed obiektywem oraz uwieczniać ważne chwile. Tu można wymienić kilka rodzajów sesji, począwszy od rodzinnej, a kończąc na noworodkowej. Dzięki takim sesją zostają uchwycone piękne wspomnienia. Ważne, aby fotograf był profesjonalistą i miał bardzo dobre portfolio, które odpowiada oczekiwaniom obdarowanej osoby. Taka sesja fotograficzna może dostarczyć wiele radość i wspaniałych wspomnień. Z pewnością taki podarunek zostanie doceniony. Można nawet zrobić sesję zdjęciową z czworonożnym przyjacielem. Jest też możliwość wybrania sesji biznesowej. Profesjonalne fotografie pomogą w budowaniu marki oraz promocja. Ciekawa jest sesja podróży w czasie. To nietypowy podarunek, który pozwala na przeniesienie się w czasie i sfotografowanie w innych epokach i stylach.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież