Drewniane zabawki są znakomitym pomysłem na upominek. Są one trwałe, ekologiczne i często stworzone z myślą o rozwijaniu kreatywności oraz umiejętności dziecka. Warto pamiętać, że wybór zabawki z drewna zależy od wieku oraz zainteresowań obdarowanego dziecka. Drewniane zabawki mają wiele zalet, do których należy zaliczyć trwałość, estetyczny wygląd, co czyni je doskonałym upominkiem dla dzieci i dorosłych.Drewniane zabawki na prezent dla dziewczynki

Ciekawym prezentem w tej kategorii może być drewniany zestaw do układania i konstruowania. Wiadomo, że większość dziewczynek lubi kreatywne zabawy, więc zestaw drewnianych klocków, lub innych elementów do układania i konstruowania pomaga w rozwinięciu wyobraźni. Drewniane klocki są doskonałym narzędziem do budowania przeróżnych konstrukcji. Dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, przez co powalają dzieciom na tworzenie różnorodnych struktur. Kolejnym ciekawym podarkiem dla dziewczynek są puzzle 3D. Pozwalają dziewczynką budować trójwymiarowe modele na przykład zwierząt, pojazdów, lub budynków. Kolejnym wyjątkowym podarkiem dla dziewczynki są drewniane zestawy do konstruowania mostów i wieżyczek. Ten zestaw pozwala na budowanie zaawansowanych konstrukcji, takich jak mosty i wieżyczki. Dzięki temu u dziewczynki rozwijają się zdolności inżynieryjne.

Drewniane zabawki na prezent dla chłopca

Ciekawym podarunkiem dla chłopca może być drewniany zestaw kolejowy. Chłopcy często bawią się pociągami, dlatego warto wyjść naprzeciw i kupić właśnie taki zestaw. Umożliwia konstruowanie własnych tras i układów kolejowych. Z pewnością spodoba się nie jednemu chłopcu. Kolejnym ciekawym podarunkiem z drewna są samochody i pojazdy. Drewniane samochody, ciężarówki, lub samoloty oraz inne pojazdy są doskonałym podarunkiem dla małych fanów motoryzacji. Wybierając podarunek z drewna, można pokusić się o kupno zestawu do konstruowania robotów. Jest to ciekawa i edukacyjna zabawa dla fana robotyki. Chłopcom może spodobać się drewniany zestaw narzędzi. W skład zestawu wchodzi młotek, śrubokręt oraz klucz francuski. Może to być fascynujący upominek. Chcąc rozwijać chłopca kreatywność, warto ofiarować drewniany zestaw do tworzenia układów gier planszowych. Pozwala na tworzenie własnych gier planszowych. Właśnie dzięki temu rozwija się kreatywność.

Drewniane zabawki na prezent urodzinowy

Ciekawym pomysłem na prezent jest drewniany jeździk-pchacz. Jest to doskonała zabawa i nauka w jednym. Zabawki używa się jako pchacza, wykorzystują rączkę z otworem. Druga funkcja zabawki to jeździk, dziecko może usiąść na zabawce i odpychać się małymi nóżkami. Jest to doskonały sposób do ćwiczenia równowagi oraz koordynacji ruchowej. Podczas krótkiego odpoczynku maluch może pobawić się wbudowanymi zabawkami takimi jak sorter kształtów oraz kołami zębatymi i puzzlami.

Kolejnym ciekawym podarunkiem dla małego dziecka może być drewniane pianinko. Dzięki niej już maluch będzie mógł muzykować. Pianinko wydaje dźwięki po naciśnięciu klawiszy. Umożliwia tworzenie własnych melodii. Odtwarza muzykę samodzielnie. W skład zestawu wchodzą arkusze z utworami. To nowoczesna zabawka reagująca na dotyk. Wystarczy dotknąć klawisz w kolorze wyświetlanym na tablicy, aby odtworzyć daną melodię. Do wyboru są trzy dwustronne tablice ze znanymi piosenkami.

Ciekawym podarunkiem wykonanym z drewna jest laweta, na której znajdują się cztery drewniane pojazdy takie jak straż pożarna, policja, taksówka i karetka. Kształty pojazdów są bardzo łagodne, a kolory barwne. Laweta posiada ruchomą górną platformę, na którą mogą wjeżdżać auta. Na lawecie mieszczą się wszystkie pojazdy z zestawu. Platforma na lawecie rozkłada się i umożliwia wjazd jak i zjazd pojazdów. Zabawka jest w pełni bezpieczna i posiada certyfikat norma europejska EN71.

Wartą uwagi zabawą z drewna jest łowienie drewnianymi wędkami drewnianych ryb. Gra ta zwiększa koordynacje oko-ręka, uczy dokładności i precyzyjności oraz pozwala trenować zdolności motoryczne. Kolorowych rybek jest 12. W zestawie są dwie wędki. Poza tym jest kartonowe pudełko, plansza do gry. Ta gra zapewnia naprawdę wiele godzin świetnej zabawy. Wszystkie te drewniane elementy powstają w ekologicznie czystym rejonie Karpat. Wyprodukowane są z wysokie jakości drewna litego, takiego jak buk, lub jawor. Do malowania posłużyły w pełni bezpieczne farby wodne. Całość posiada wymagane prawem atesty i spełniają międzynarodowe standardy jakości.

Drewniane zabawki na prezent na święta

Ciekawym podarunkiem wykonanym z drewna jest dworzec kolejowy. Dworzec jest niesamowity. Ma wielkość ponad metra i posiada trzy poziomy. Na dworcu znajduje się między innymi budowa z dźwigiem uchylnym 360 stopni, ruchoma winda dla osób i pojazdów, sygnalizacja świetlna działająca na baterie, myjnia z obrotowymi szczotkami, zjeżdżalnia dla osób i przedmiotów. Poza tym komisariat policji z efektami świetlnymi i dźwiękowymi oraz lądowisko dla helikoptera. W skład kompletu wchodzą również tory, które można połączyć z dodatkowymi torami. Są też ludziki.

Kolejnym ciekawy upominkiem może być budowla do składania, tu Krzywa Wieża w Pizie. Jest to upominek dla nieco starszych dzieci, które uwielbiają składać makiety nie tylko budowli. Klocki składają się tak jak te popularne z Lego. Zestaw doskonale ćwiczy motorykę małą, koncentracje oraz cierpliwość. Oprócz tego modelu dostępne są również inne znane budowle.

Kolejną zabawką z drewna jest tor dla kulek. Takie kulodromy świetnie wspomagają zręczność oraz wyobraźnię przestrzenną. Posiada lejek startowy, rurki kątowe i łączące, dzwon i wiele, wiele innych komponentów. Co jest ważne. Różne wersje kulodromów można łączyć ze sobą.

Wybierając zabawkę z drewna, nie można pominąć zestawu 3 zabawek. Te zabawki zapewnią dziecku długie godziny zabawy. Drewniany słonik posiada przesuwne elementy, są też drewnianą wieżę do układania oraz stojak z drewnianymi koralikami, które można przesuwać od jednego końca do drugiego. Taki zestaw będzie wymarzonym upominkiem dla malucha. Te zabawki pomogą małemu dziecku kształtować koncentrację, zdolności manualne oraz wytrwałość.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież