Wielu z nas marzy o przejażdżce Monster Truckiem. Jest to samochód przypominający pick-up'a.

Auto takie zostaje poddane przeróbce lub budowane jest od podstaw. Wysokie zawieszenie i olbrzymie koła to cechy rozpoznawcze. Monster truck'i wykorzystywane są do pokazów i wyścigów, które polegają gównie na niszczeniu normalnym aut.

Kilka słów o tym pojeździe. Najważniejszym elementem jest zawieszenie, które musi znosić duże obciążenia zwłaszcza przy skokach. Konstrukcja zawieszenia pomimo pozorów lekkiej jest bardzo wytrzymała. Amortyzuje nawet wysokie skoki z ramp. Kierowca zabezpieczony jest specjalną klatką bezpieczeństwa chroniąca jego w czasie wypadku. Przykładem monster trucku jest Devils Dodge, który napędzany jest metanolem. Silnik ma moc około 1500 koni mechanicznych. Amortyzatory wypełnione są azotem. Silnik może działać do 2 minut, gdyż dalsze działanie może zniszczyć go. Koła mają wielkość 167 centymetrów.

Jazda za kierownicą Monster Trucka

Jeśli lubisz jeździć samochodem i chciałbym nowy zastrzyk adrenaliny to przejażdżka Monster Truckiem jest dla ciebie. Jest to znakomity prezent dla osób lubiących nowe wyzwania i chcą niezapomnianych przeżyć. Jest również podarkiem dla osób nie bojących się dynamicznej jazdy. Jazda Monter Truck'iem jest znakomitym prezentem dla Ojca, brata, przyjaciela lub męża. Jest to niezapomniana przygoda.

Jazda Monster Truck'iem to unikalne i niezapomniane przeżycia. Ryk silnika, duże koła które są w stanie zmiażdżyć wszystko, pulsująca w żyłach adrenalina i ogromna frajda sprawiają, że taki prezent długo pozostanie w pamięci. Szkoda, że po zakończeniu przejazdu trzeba przenieść się z powrotem do codzienności.

Sam widok Monster Truck'a budzi ogromne emocje, a co dopiero jazda takim pojazdem. Jest to prawdziwa rozrywka dla fanów motoryzacji. Po instrukcji zasiada się za kółkiem pojazdu. Wtedy można sprawdzić jak ostro można jeździć tym autem. Wszystkie przeszkody są do pokonania. Nie ma niemożliwości dla takiego kolosa. O tym wszystkim można przekonać się na specjalnie utworzonym torze.

Przejażdżka odbywa się na specjalnie przygotowanym torze na którym można wypróbować pełne możliwości pojazdu, który znajduje się koło Konstancina-Jeziorny. Czas trwania przejazdu do 15 lub 30 minut w zależności od wybranej opcji. Każdy może liczyć na wsparcie wykwalifikowanego instruktora.

jazda monster truckiem

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież