prezent dla nauczyciela

Dzień Nauczyciela czyli Święto Edukacji Narodowej zostało ustanowione 27 kwietnia 1972 roku.

Od roku 1982 obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej, który powstał na mocy ustawy Karta Nauczyciela. Jest on hucznie obchodzony. W ten dzień nagradza się wyróżniających się nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. Przez Ministra Edukacji Narodowej wręczane są złote, srebrne i brązowe Krzyże Zasługi oraz medale Komisji Narodowej. Wręczane są również nagrody Ministra Edukacji Narodowej za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.
Propozycje prezentów na dzień nauczyciela?

W tym dniu uczniowie wręczają prezent nauczycielom w podziękowaniu za trud włożony w edukację. Oto pomysły na prezent dla nauczyciela:

  • Zestaw herbaciany w woreczku – herbata pozwala się skupić i koi nerwy – to znakomity prezent dla nauczycieli. Herbata owocowa z dodatkiem cytryny zanurzonej w syropie z pewnością spodoba się nauczycielce. Nauczycielka może spędzić miłe chwile rozkoszując się smakiem herbaty. Całość zapakowana jest w woreczek z imieniem nauczycielki. Personalizacja podarku spowoduje zapamiętanie klasy na długie lata. Jest to sposób żeby prezent był unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Wszyta tasiemka umożliwia stworzenie dekoracyjnej kokardy. Woreczek wykonany jest z bawełny. W środku znajduje się herbata i cytryny zanurzone w syropie. Produkty wykorzystane do stworzenia takiego prezenty są najwyższej jakości. W kartoniku z herbata jest miejsce na wpisanie własnych słów lub życzeń.
  • Personalizowana sól do kąpieli dla nauczyciela – niczyje inne ciało nie jest tak narażone na stres i opór materii. Nie jedno ciało nie jest w stanie przyjąć dużej ilości pracy dostając w zamian tak niewiele. Dlatego sól do kąpieli w czasie której nauczyciel zapomni na chwile o troskach dnia codziennego jest znakomitym podarkiem. O dusze nauczyciela zadba wywołujący wzruszenie gest wręczenia prezentu. Spersonalizowana sól do kąpieli to świetny pomysł na prezent w tym szczególnym dniu.
  • Zestaw wyselekcjonowanych konfitur – jest to wyjątkowy prezent dla nauczycieli z pasją do przekazywania wiedzy i wychowania. Pyszne i zarazem aromatyczne smaki w pięknej i subtelnej oprawie zachwycą oczy i zdobędą podniebienie każdego kto ich posmakuje. Prezent dla wychowawcy z wyrazami wdzięczności za trud wychowawczy, wyciągniętą pomocną dłoń i wsparcie. Niech ten prezent będzie znakomita pamiątką po uczniach. W skład kompletu wchodzą dwa słoiczki musu i dwa słoiczki konfitur. Jest to ciekawy dodatek do herbat, naleśników lub porannych bułeczek.
  • Grawerowany kubek termiczny Belfer Coffee – jest to unikatowy prezent dla nauczycieli, kubek na kawę. W jednej ręce kaganek oświaty w drugiej kubek z kawą. Kubek gorącej kawy jest jakby paliwem, które wszystko wprowadza w ruch. Kubek termiczny nie jest tylko zapewnieniem ciepłej kawy, ale również miłym podarkiem. Na każdej lekcji nauczyciel będzie motywowany grawerem na kubku od swoich pupili. Kubek personalizuje się grawerem wykonanym laserowo. Kubek termiczny jest świetnym podarkiem z okazji Dnia Nauczyciela jak i końca roku szkolnego.
  • Personalizowana świeca zapachowa Kaganek oświaty – jest to mityczny kaganek oświaty, który można wręczyć nauczycielowi za rozpalanie ciekawości za lata rozświetlania niewiedzy i zarozumiałość. Świeca zapachowa Kaganek oświaty jest specjalnie stworzona w tym celu. Etykieta spersonalizowana na czarną tablice wraz z życzeniami złożą się na bardzo szkolny i jednocześnie osobisty podarek. Można powiedzieć, że jest to zaszczytna nagroda dla waszego ulubionego nauczyciela. Z pewnością po latach zakręci się jemu zła w oku.
prezent dla nauczycieli

  • Słój życzeń – jest to wyjątkowy prezent dla nauczycieli w cytatami na cały miesiąc – dziękując każdego dnia. Jest wykonany z wysokiej jakości szkła z pokrywką w którym są kolorowe piórka. Słój przewiązany jest wstążką, a w środku znajdują się karteczki z podziękowaniami. Karteczek jest 31 sztuk na każdy dzień miesiąca. Personalizacja to wybór koloru wstążki i piórek jak i wybór tekstu na karteczkach, który jest już gotowy, ale można napisać samodzielnie. Efekt pracy w kreatorze można śledzić podczas procesu personalizacji. Finalny prezent prezentuje się oryginalnie i elegancko.
  • Notatnik A5 Z nadrukiem – masz w głowie efektowne życzenia lub sentencje to przelej je na okładkę stylowego notatnika. Jest to notatnik z wysokiej jakości nadrukiem UV. Notatnik wykończony jest miękkim materiałem z przeszyciami. Do wyboru są trzy wersje kolorystyczne. 190 stron w kratkę na których można pisać i rysować. Druk UV to najwyższa jakość grafiki. Jest to najnowocześniejsza forma druku cyfrowego. Taki druk zapewnia wierne odwzorowywanie kolorów, trwałość i znakomity wygląd. Jest to technika umożliwiająca uzyskania jak najlepszego kontrastu i nasycenia barw.
  • Pogromca – deska do krojenia z grawerem – deska wykonana jest z wysokiej jakości bambusa. Wykonana jest z sprasowanej trawy bambusowej przez co nie ma dwóch identycznych desek. Wysoka wytrzymałość, niski poziom chłonięcia wody i właściwości likwidujące bakterie to główne zalety deski z bambusa. Każda deska wykonana jest indywidualnie przez co nie powstają dwie identyczne. Grawer wykonany wysokiej jakości laserem sprawia, że grafika nasycona jest masą szczegółów i detali. Laser ułatwia wykonanie nawet najdrobniejszych szczegółów. Deska może być używana do krojenia jednak zachęca się kroić nie po stronie grawera.
  • Nazwij gwiazdę – prezent dla nauczycieli to nazwanie gwiazdy imieniem wyjątkowej osoby. Nazwa gwiazdy zostanie dodana do specjalnego rejestru Sky Star Registry. DO wyboru jest 20 konstelacji z niezliczona ilością gwiazd. Dla par ciekawym rozwiązaniem jest system binarny czyli dwie gwizdy krążące wokół siebie. W skład zestawu wchodzą seprsonalizowany Gwiezdny Certyfikat z nazwa jak i koordynatami gwiazd., Sky Chart pokazujący położenie gwiazdy względem wybranej konstelacji oraz astro zdjęcie z nazwami i pokazaniem ciała niebieskich. Informacje o wybranej konstelacji, gwizdach i wiele innych. Personalizacja polega na nadaniu gwieździe imienia, podania daty rejestracji można również określić okazję z jakiej wręczany jest podarek, konstelacje oraz treść dedykacji.
  • Personalizowana mapa podróży – mapa Podróże Świat jest świetnym prezentem dla nauczycieli nie tylko dla miłośników podróży. Dzięki mapie możesz oznaczyć miejsca w których już byłem i miejsca które chcesz zwiedzić. Dodatkowo można zmieścić nielimitowaną ilość zdjęć. Dzięki dodaniu zdjęć może to być swego rodzaju album z zdjęciami z podroży. Spersonalizowana mapa będzie oryginalna i jedyna w swoim rodzaju. Personalizacja zaczyna się od dodania nazwy mapie, Następnie dodawane są podróże te, które już były jak i te wymarzone. Po zakończeniu procesu personalizacji grafik wysyła gotowy projekt do akceptacji. Mapa Podróże Świata wykonana jest z wysokiej jakości papieru fotograficznego. Może posiadać dowolną wielkość.

Jak widać pomysłów na oryginalny i nietuzinkowy prezent dla nauczycieli jest kilka. Tu zostały podane przykładowe, które można wykorzystać nie tylko w święto nauczycieli, ale również na zakończenie roku szkolnego.

prezent na dzień nauczycieli

xx
xxx

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież