Otwarcie firmy jest wielkim wydarzeniem potrzebującym odpowiedniej oprawy. Z pewnością spora ilość osób ma nadal problem z wyborem prezentu.

Poniżej przedstawiono kilka przykładowych ciekawych i oryginalnych podarków dla Szefa i właściciela firmy. Może któryś z proponowanych podarków stanie się tym odpowiednim.

Prezent na otwarcie firmy

  • Teczka konferencyjna – jest wykonana z ekologicznej skóry. Wewnątrz teczki znajduje się obszerna kieszeń, kieszeń płaska, kieszeń zapinana na suwak, miejsce na telefon i trzy pióra oraz pięć kieszonek na wizytówki, poza tym ring i klip. Całość zamykana jest na suwak. Produkt można spersonalizować. Wygrawerowanych może być do 100 znaków. Produkt objęty jest roczną gwarancją.
  • Mosiężny kompas w szkatułce – mosiężny kompas w drewnianej szkatułce będzie znakomitym podarkiem z okazji otwarcia firmy. Jest nie tylko podarkiem, ale również ciekawym elementem wystroju wnętrza. Kompas celowo jest stylizowany na postarzały, dzięki czemu jego charakter jest niepowtarzalny. Jest możliwość zamówienia indywidualnego graweru zamieszczonego na wieczku i na laminowanej karteczce wewnątrz szkatułki. Grawerowana dedykacja uczyni z kompasu nietuzinkowy podarek taki bardzo osobisty. Obdarowana osoba z pewnością poczuje się wyjątkowo. Na wieczku szkatułki można umieścić grawer z 200 znakami, a wewnątrz na laminowanej karteczce znaków może być maksymalnie 250. Grawer wykonany jest nowoczesną maszyną z laserem której znaki rozpoznawcze do precyzja i najwyższa jakość.
  • Długopis Parker IM Brushed Metal GT – produkt sprawdzi się rewelacyjne na różne okazje w tym na prezent dla Szefa. Korpus długopisu stworzono na bazie mosiądzu. Wykończenia są platerowane 23-karatowym złotem. Długopis wyposażony w standardowy wkład Parkera w kolorze niebieskim. Producent daje dwuletnia gwarancję na produkt. Jest możliwość zamieszczenia graweru. Pierwszy na korpusie długopisu o długości 40 znaków. Drugi na laminowanej karteczce długości 250 znaków. Etui wykonane jest z drewna i pokryte jest lakierem w kolorze ciemnego brązu. Wnętrze wyłożone jest welurem. Na wieczku mogą wystąpić drobne wgłębienia w wyniku struktury drewna i przebiegu słojów.
  • Replika szabli polskiej Kawalerii z 1917 – nazywana „radziwiłłówką” została starannie odwzorowana . Produkt wykonany z najwyższej jakości stali hartowanej. Na głównym ostrzu widnieje dewiza ”Honor i Ojczyzna”. Jest też wizerunek polskiego orła. Ostrze szabli nie jest naostrzone, bo nie jest do tego przystosowane. Wraz osobistym grawerem stanie się ozdobą niejednego wnętrza. Pochwa na szable wykonana jest z chromowanej stali. Personalizacja jest na laminowanej tabliczce w kolorze srebrnym. Wykonana jest za pomocą lasera przez co jest trwały i niezwykle dokładny. Producent udziela wieczystej gwarancji na trwałość grawera. Optymalna ilość znaków wynosi 90.
  • Mapa świata z 1660 roku – z pewnością sprawdzi się jako podarek dla Szefa. Mapa wydrukowana została na wysokiej jakości materiale Canvas. Oszklona została umieszczona w specjalnej ramce. Warto skorzystać z pełnej personalizacji prezentu i wybierz treść życzeń lub dedykację. Mapę można wykorzystać jako eleganckie wyposażenie wybranego pomieszczenia, gabinetu lub biura. Ofiaruj niezapomnianą pamiątkę, która będzie wzbudzać zainteresowanie wielu osób. Do wyboru jest kolor ramy. Może ona być zielona, brązowa lub złota. Mapa jest drukowana na płótnie. Rama wykonana z drewna. Szyba w ramie na grubość 2 mm. Na personalizacje przewidziano obszar 30cm na 6cm bezpośrednio pod mapą.
  • Voucher na sesję biznesową – jest to świetny podarek dla Szefa/Szefowej lub dla małżonka z okazji założenia firmy. 5 idealnie dobranych fotografii na których fotografowany zaprezentuje się profesjonalnie w firmie, na tle budynku w którym pracuje, w biurze lub profesjonalnym studio. Dla poważnie myślącego przedsiębiorcy sesja będzie ważną wizerunkową inwestycją. Profesjonalny zespół fotografów sprawi, że sesja będzie przyjemna i stanie się ciekawym doświadczeniem.
  • Zestaw skórzany Pierre Cardin pasek i portfel - z pewnością taki podarek przypadnie do gustu osobie obdarowanej. Produkty wykonane z naturalnej skóry posłużą wiele lat. Grawer wykonuje się wewnątrz portfela także za każdym razem skorzystania z portfela będą wywoływane miłe wspomnienia. Całość zapakowano w eleganckie pudełko. Kieszeń na bilon zamykana zatrzaskiem. Portfel posiada sześć przegródek na karty kredytowe lub wizytówki. Jest to doskonały sposób na zaskoczenie Szefa.
  • Solidna beczka dębowa z 6 kieliszkami – wyjątkowa i elegancka beczka dębowa, która powstała według staropolskiej sztuki bednarskiej. Jest to wyrób ręczny z białego dębu z terenów Polski. Uszczelnienie w postaci liści tataraku. Nie użyto żadnych szkodliwych klei. Obręcze zostały galwanizowane na kolor czarny. Pojemność 2 litry. 6 kieliszków zostało wykonanych z drewna naturalnego. Kieliszki mają tylko charakter dekoracyjny. Grawer wykonany na laminowanej karteczce umieszczanej na beczce. Dzięki nowoczesnym maszynom grawer jest trwały i dokładny. Jest udzielona wieczysta gwarancja na trwałość grawera. Ilość znaków w dedykacji wynosi maksymalnie 200.

Prezent na otwarcie firmy - podsumowanie

Ciekawych pomysłów jest kilka. Warto zerwać z oklepanymi prezentami na rzecz wyszukanego i oryginalnego podarku z którego obdarowany będzie zadowolony.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież