Organizacja wieczoru panieńskiego to dla świadkowej nie lada wyzwanie i duża odpowiedzialność, szczególnie kiedy szykuje się impreza zakrojona na szerszą skalę.

Składające się z wielu elementów przygotowania obejmują m.in. wybór atrakcji, które spodobają się wszystkim uczestniczkom, a przede wszystkim przyszłej Pannie Młodej, znalezienie odpowiedniego miejsca do zabawy czy czuwanie nad sprawnym przebiegiem imprezy. Mimo tak dużego natłoku zadań, warto pamiętać, żeby do listy dopisać jeszcze jeden punkt... bransoletki dla Panny Młodej i jej przyjaciółek.

Bransoletki na wieczór panieński – jakie wybrać?

W przyjęciu, jakim jest wieczór panieński, biorą udział bliskie sobie osoby, więc bransoletki będą symbolizować to, że jesteście z jednej drużyny i podkreślą zażyłość Waszych przyjacielskich oraz rodzinnych więzi. Zastanawiasz się jakie bransoletki wybrać na wieczór panieński? Rozwiązaniem idealnym będą bransoletki sznurkowe, które po pierwsze wyglądają oryginalnie, a po drugie nie będą przeszkadzać podczas szampańskiej zabawy. Zrobione są z lekkich materiałów, więc nie będą ciążyć na rękach.

Bazą bransoletek jest sznurek i być może zaczniesz się zastanawiać czy jest odpowiednio wytrzymały. Dajemy gwarancję, że bransoletka przetrwa wiele, ponieważ sznurek został poddany procesowi woskowania, a więc jest bardzo mocny i co równie ważne nie mechaci się, więc na stałe zachowa estetyczny wygląd. Ta subtelna biżuteria jest zaprojektowana tak, by móc swobodnie regulować obwód i dopasować go do własnej ręki.

Niezbędnym atrybutem każdej bransoletki na wieczór panieński jest zawieszka wykonana ze stali szlachetnej. Nie jest zwykła ozdobą, ponieważ znajdzie się na niej spersonalizowany grawer. Jaki to będzie napis, zależy od inwencji twórczej organizatorki wieczoru panieńskiego oraz jego pozostałych uczestniczek. Mogą to być:</>

 • Wasze inicjały,
 • sentencja, która jest Waszym znakiem rozpoznawczym,
 • charakterystyczny symbol,
 • możecie skorzystać również z naszych gotowych propozycji.

Co kilka głów, to nie jedna i razem na pewno wpadniecie na ciekawy pomysł.

Wieczór panieński bransoletki

<d

Wybierając gotowe zestawy bransoletek zadbasz o to, by każda uczestniczka wieczoru panieńskiego była w posiadaniu własnej ozdoby. Po całym wydarzeniu natomiast pozostaną wyjątkową pamiątką, do której po wielu latach będziecie mogły wrócić z sentymentem.

Bransoletki z zawieszką to niezbędny dodatek do wieczoru panieńskiego:

  • spersonalizowany napis doda biżuterii unikalnego charakteru,
  • można je nosić według własnych upodobań – ściśle przylegające do nadgarstka lub opadające luźno,
  • szeroka paleta kolorów pozwala dobrać bransoletki spójne ze stylem wieczoru panieńskiego,
  • wysoka jakość materiałów zapewnia bransoletkom długowieczność.

Zaskoczcie przyszłą Pannę Młodą ciekawymi pomysłami, stwórzcie zgrany team i bawcie się znakomicie dobrze do białego rana.


bransoletki na wieczór panieński

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież