Niektórzy z nas obierają strategię kupowania prezentów gwiazdkowych na długo przed 24 grudnia, czyli wigilią świąt Bożego Narodzenia. Inni pozostawiają kupowanie podarunków dla bliskich na ostatnią chwilę i w szaleństwie zakupów nie potrafią się na nic konkretnego zdecydować.


Niezależnie od tego, do której grupy się zaliczasz, możesz zarezerwować dla kogoś bliskiego niesamowity prezent pod choinkę – voucher na lot helikopterem nad Warszawą. Kogo w ten sposób możecie obdarować? Kto najbardziej ucieszyłby się z takiego podarunku?

Komu kupić taki wyjątkowy prezent?

Przy obmyślaniu tego, co kupić w charakterze prezentów świątecznych, każdy z nas zastanawia się, co spowodowałoby szczerą radość u osoby obdarowanej. Chcielibyśmy zobaczyć uśmiech szczęścia i błysk w oku osoby w czasie odpakowywania prezentu właśnie od nas. To naturalne uczucie. Kolejne skarpetki czy krawat, albo czapka i piżama pod choinką to już standard. Prezent ucieszy, ale nie zachwyci i bynajmniej nie będzie w żadnym przypadku zaskoczeniem.

Natomiast prezent w postaci lotu helikopterem nad stolicą będzie po prostu niesamowity. Obdarzyć możesz nim zarówno swoich rodziców, albo wujka lubiącego emocje, czy też przysłowiową „drugą połówkę”. Warunek jest jeden – musisz wiedzieć, że taka osoba nie czuje obezwładniającego lęku na myśl o wzbiciu się w powietrze. Lęk wysokości właściwie jest jedyną przeszkodą, która stoi na drodze do kupienia wyjątkowego prezentu w postaci vouchera na lot helikopterem nad Warszawą.

Być może wiecie, że ktoś bliski zawsze marzył o lataniu, ale dotychczas nie miał okazji urzeczywistnić tego marzenia. Możecie teraz obdarować go tym, o czym marzy. W pakiecie z lotem helikopterem obdarzycie i siebie i jego bądź ją wspomnieniami, które pozostaną w pamięci już na zawsze i za każdym razem będzie można do nich po prostu wrócić myślami.

Jak zorganizować prezent w formie lotu helikopterem nad stolicą?

Wiecie już, że taki prezent jako lot helikopterem nad dachami stolicy to coś, co ucieszy kogoś z rodziny lub wśród przyjaciół. Stoicie teraz przed dylematem, gdzie można go zamówić, aby zorganizować lot już na gwiazdkę. Być może 24 grudnia, ani w kolejne dni świąteczne nie odbijecie się od ziemi i nie polecicie nad Warszawą, ale w inne dni nieświąteczne będzie to pewnie możliwe, dzięki nawiązaniu kontaktu z firmą, organizującą loty prywatne i turystyczne helikopterem nad Warszawą. Może być to firma SkyPoland, która ma w swojej ofercie vouchery na wyjątkowy prezent dla bliskich. Termin lotu można ustalić dowolnie, dlatego kupujecie voucher z otwartą datą realizacji podniebnej przygody.

Kiedy tylko będzie to możliwe, rezerwujecie termin lotu i stawiacie się po prostu w wyznaczonym miejscu, skąd polecicie nad stolicą, zachwycając się jej widokiem z zupełnie innej, pewnie nieznanej wam perspektywy. Stolica widziana np. o poranku z pokładu helikoptera ma w sobie coś magicznego, czego nie można uchwycić, kiedy chodzi się po stołecznych ulicach utartymi ścieżkami. Zapewnienie komuś bliskiemu wymarzonego prezentu, jako lotu helikopterem nad Warszawą zbuduje wspomnienia pięknej, podniebnej przygody (dowiedz się więcej o lotach dla 2 osób).

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież