Wielu z nas ma problem z kupnem prezentu własnym rodzicom. Co jest gdy stajemy przed trudnym zadaniem kupna podarunku swoim teściom?

Często podarunki są po prostu nietrafione.  Jest sporo możliwości, dzięki którym teściowie otrzymają podarunek praktyczny i przydatny w dniu codziennym. Relacje z teściową są różne, ale za to z teściem doskonałe. Teść w potrzebie pokrzepi, doda otuchy i pomoże w starciu z drugą połówką. Warto wiedzieć jakie zainteresowania posiada i kupić coś w ten deseń. Poniżej w artykule zaproponujemy ciekawe i nietuzinkowe podarunki dla teściów.
Propozycje prezentów dla teściowej na urodziny

1. Voucher na lot balonem

Jest to świetny prezent dla tesciowej na urodziny, która chce przeżyć romantyczne chwile tylko we dwoje. Wspaniały sposób na celebrowanie specjalnej okazji. Romantyzm dopełnia uczucie wolności, zachwycające widoki i kameralna atmosfera. Cała atrakcja trwa od 3 do 4 godzin w tym godzinny lot balonem.


2. Drewniany album na zdjęcia

Jest to świetny podarunek. Wykonany z drewna okładka może posiadać grawerunek, który uczyni z niej coś osobistego. Grube czarne karty z białymi przekładkami to dopełnienie całości. Album taki ma możliwość wyklejania zdjęciami w dowolny sposób bez narzucenia wielkości. Album pozwala namacalnie kolekcjonować najważniejsze zdjęcia. 


3. Bransoletka

Wykonana jest z wysokie jakości stali szlachetnej więc nie uczula i nie ciemnieje. Bazą jest mocno woskowany sznurek, który nie zmechaci się. Długość sznurka jest regulowana. Jest możliwość umieszczenia napisu na zawieszce. Grawer wykonywany jest mechanicznie, co sprawia, że jest trwały i nie ściera się. Dzięki grawerunkowi umieszczamy najważniejsze chwile takie jak daty, sentencje i imiona.


4. Świeczka zapachowa

Są ciekawym upominek, który daje przyjemne przytłumione i lekkie światło oraz raczy pięknym aromatem zapachowego wosku. Ponadto cudownie odprężają, a swym aromatem i migocącym płomieniem wprawiają w odpowiedni klimat. Bogata paleta aromatów począwszy od wiosennych kwiatów kończąc na świeżych owocach. Świeca w szklanym słoiku, który po wypaleniu można użyć  jako świecznik do tealightly. 


Trafionych i nietuzinkowym podarunków jest sporo. Warto postawić na praktyczność i emocje, które pozostają na długo. Zarówno voucher na lot balonem jak i świeca zapachowa są ciekawą propozycja na upominek dla teściów. Podane powyżej przykłady podarunków mogą być inspiracją do wyboru tego jedynego podarunku, który zaskoczy i ucieszy teściów.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież