Gdzie zorganizować 18 urodziny

18-te urodziny to szczególny dzień w życiu nastolatka, który wkracza w wiek dorosły.

Aby jak najlepiej spędzić swoje święto warto odpowiednio wcześniej zabrać się za organizację. Niezależnie czy organizujesz przyjęcie w lokalu czy w domu pamiętać musisz o kilu szczegółach. Lista gości, zaproszenia, dekoracje, atrakcje i zabawy. To wszystko składa się na idealne przyjęcie, którego nikt z zaproszonych gości nie będzie w stanie zapomnieć.

Gdzie i jak zorganizować 18 urodziny?

Od miejsca w którym odbędzie się impreza zależy bardzo wiele. Wiadomo, że kawalerce w Śródmieściu zmieści się mniej osób niż w przestronnej sali na przedmieściach. Jeśli chcesz zaprosić sporo osób i zorganizować huczną imprezę dla wszystkich znajomych to śmiało możesz wynająć salę. Przyjęcie na sali nie różni się w przygotowaniu od tego domowego. Jeśli planujesz zaprosić tylko garstkę osób, co nie jest złe, to możesz zorganizować imprezę w zaciszu domu. Czy na sali czy w domu odpowiednio dobrane dekoracje i akcesoria pomogą stworzyć niepowtarzalny klimat. Dzięki temu wszyscy bawiący się zapamiętają twoją imprezę na długo.

Liczba gości zależy od wielkości sali w której zorganizujesz imprezę. Zastanówmy się czy warto zapraszać dużo gości? W tym temacie zdania są podzielone. Wszystko zależy od rozmachu i możliwości finansowych. Jeśli parę osób obchodzi „osiemnastkę” w podobnym terminie warto rozpatrzeć zorganizowanie jednej wspólnej. Z pewnością będzie wymagało to kilku kompromisów. Wybór muzyki na 18 urodziny, menu z pewnością będzie łatwiejsze. W wyniku połączenia imprez koszt rozkłada się na solenizantów. Warto mieć na uwadze, że w gronie dobrych znajomych nikt nie powie, że zabawa na party-sharingu w jakikolwiek sposób ucierpiała.

Wybierając lokal na 18-te urodziny warto wziąć pod uwagę potencjał. Czy po położeniu dekoracji urodzinowych będzie miejsce na tańczenie i to czy podczas imprezy będzie można swobodnie się przemieszczać. Decydując się na lokal warto wziąć pod uwagę motyw przewodni. Raczej impreza w stylu Gwiezdne Wojny nie będzie pasowała do arystokratycznego wnętrza i będzie absurdem.

Przede wszystkim zastanówmy się na ile możemy sobie pozwolić. Impreza w remizie strażackiej lub innej mniejszej sali może być równie dobre co w klubie. Przygotowanie sali, stołów, ozdób, oświetlenia i muzyka... Jeśli mamy możliwość zorganizowania imprezy w ten sposób to może sprawić naprawdę dużo frajdy. Już wiesz gdzie zorganizować 18 urodziny?

gdzie zorganizowac 18 urodziny

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież