Jak zorganizować wieczór kawalerski - z tym problemem boryka się wiele osób.

Nie jest wcale tak łatwo zorganizować imprezę dla sporej ilości kumpli tak aby wszyscy bawili się dobrze. Warto trzymać się zasad i korzystać z dobrych rad.

Gdzie i jak zorganizować wieczór kawalerski?

Kto organizuje wieczór kawalerski – w tym temacie nie ma jednej odpowiedzi. Wieczór kawalerski może urządzać Świadek lub przyjaciel Pana Młodego jeśli nie jest Świadkiem. Czasami jest to impreza niespodzianka, a czasami wyprawiana we współpracy w Panem Młodym. Kolejnym wyjściem jest możliwość organizacji imprezy tylko przez przyszłego małżonka. Wszystko zależy od tego jak się umówimy i jaka jest konkretna sytuacja.

Z kim spędzić wieczór kawalerski – najlepiej spędzić z najbliższymi. Tu więcej nie oznacza lepiej. Wieczór kawalerski to ważne wydarzenie więc warto zadbać żeby atmosfera była dobra. Niech będą tylko osoby, które chcą z Tobą spędzić ten wieczór i te, które będą się dobrze bawić. Nie warto zapraszać awanturników i psuć humor wszystkim dookoła.

Jak zorganizować wieczór kawalerski w pubie?

Wyjście do pubu – tradycyjne wyjście na miasto. Ma zaletę tą, że nie wymaga specjalnej organizacji, poza tym można zrealizować to w większości miast. Ponadto nie wiąże się to z dodatkowymi kosztami. W znacznej większości lokale w mieście są Tobie bardzo dobrze znane. Więc jak uzyskać odpowiedni efekt. Można pojechać do sąsiedniego miasta i zaszaleć w nieznanych lokalach. Można zorganizować wyjazd na weekend lub pojechać autobusem lub pociągiem rano a wrócić wieczorem. Kolejnym sposobem jest przygotowanie ciekawych zadań na wieczór kawalerski. Jakich? Można kupić gotowe lub wymyślić samodzielnie.

Jak zorganizować wieczór kawalerski – Atrakcj

Quady – jest to zapewnienie dawki adrenaliny i niezapomnianych wrażeń. Większość z mężczyzn marzy o ściganiu się terenie, jeździe off-road lub przeżyciu przygody. Zaleta quadów jest to, że po krótkim szkoleniu każdy może wyszaleć się na tym pojeździe. Trasę można wybrać ta przygotowaną przez instruktora lub specjalną na wieczór kawalerski. Można wybrać wersje spokojniejszą zakończoną wspólnym ogniskiem.

Pomysły na udany wieczór – miejsce odbywania się imprezy powinno być dopasowane do osobowości Pana Młodego. W przypadku kiedy goście to tylko najbliżsi kumple można pokusić się o realizację tego co planowaliście wspólnie i o czym marzyliście. Wieczór kawalerski to odpowiednia do tego okazja. Dla panów raczej nie problemem jest pogoda czy odległość w kilometrach. Wręcz przeciwnie. Im bardziej szalony pomysł tym lepsza impreza i zabawa. Najczęściej wieczory kawalerskie odbywają się w restauracjach, klubach, hotelu lub w domu Pana Młodego. W każdym rokiem popularniejsze są imprezy pod zainteresowania lub pasje Pana Młodego. Są to między innymi: gokarty, paintball, weekendowy wyjazd pod namiot i gry miejskie. Mężczyźni lubią wracać wspomnieniami do gier w dzieciństwa, dlatego zorganizowanie wieczoru kawalerskiego w formie gier zadowoli Pana Młodego jak i zaproszonych gości.

Dobre rady:

- w trakcie picia alkoholu pijecie też inne napoje żeby nie doszło do odwodnienia organizmu,

- nie warto mieszać różnych gatunków alkoholu. Pijcie ten co na początku imprezy,

- pije się alkohol tylko wtedy gdy wszyscy piją, dzięki temu każdy będzie trzymał równą formę.

Prezent dla Pana Młodego – choć samym podarunkiem jest zorganizowanie wieczoru kawalerskiego, to jednak warto ofiarować coś co przypomni jemu ten ostatni dzień stanu wolnego. Najczęściej wybieranymi prezentami są: dobry gatunkowo alkohol, zestaw do pokera, sesja zdjęciowa polaroidem i koszulka z zabawnym napisem.

Warto wiedzieć: zaproszenie na wieczór kawalerski striptizerki należy konsultować z Panną Młodą czy nie ma nic przeciwko. Nie warto Pana Młodego stawiać w niezręcznej sytuacji narażając na szwank jego związek.

Zasady podczas wieczoru kawalerskiego – dbaj o to by każdy uczestnik imprezy równie dobrze się bawił, kontrolujcie ilość wypijanego alkoholu, nie należy przekraczać granic moralności, które wyznaczyli Pan Młody i Panna Młoda i przygotuj gotówkę tak na wszelki wypadek na przykład na transport taksówką lub wyższy od spodziewanego rachunek w klubie.

jak zorganizować wieczór kawalerski

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież