Gdzie zorganizować 40

Za nim solenizant zaśpiewa „czterdzieści lat minęło jak jeden dzień” to zastanówcie się gdzie godnie możecie uczcić ta okrągłą rocznice urodzin.

Warto żeby było to wyjątkowe i nietypowe, bo okazja jest specjalna. Oto propozycje. Poniżej lista miejsc w których można zorganizować 40-te urodziny.

Gdzie zorganizować czterdzieste urodziny?

Czterdzieste urodziny w górach – warto żeby dzień 40-tych urodzin był wyjątkowy i zapadł na długo w pamięci. Świetnym pomysłem jest zabranie znajomych na wycieczkę w polskie góry. Jest tam pełno swojskiego folkloru i moc niesamowitych atrakcji. W celu dojazdu na miejsce imprezy można wynająć PartyBusa, który pomieści nawet 30 osób, a jego wyposażenie to sprzęt grający, dwa barki i mały pakiet. Dzięki tej opcji mamy pewność, że na imprezę dotrą wszyscy zaproszeni goście. Podsuwamy pomysł Tatrzańska Bukowina, gdzie para wodna, gorące bąbelki i drink smakują wybornie. Warto przewidzieć, że pływanie wzmaga apetyt, a w tym temacie proponujemy wyjazd do Zakopanego, gdzie zasmakujesz tradycyjnych potraw. Nie należy zapomnieć o wzniesieniu prawdziwych góralskich toastów dla solenizanta. Po skończonej imprezie PartyBus dowiezie wszystkich bezpiecznie domu, a ostatnim akcentem będzie impreza w tym pojeździe.

Ciekawym spędzeniem urodzinowego dnia jest wyjazd niespodzianka o którym jubilat nie będzie wiedział. Może 40latek marzy o wyjeździe za miasto lub nad morze czy w góry, ale nigdy nie miał czasu. Można jubilatowi zrobić niespodziankę.

Przyjęcie urodzinowe w lokalu – jeśli impreza niespodzianka ma być w lokalu to mamy tu duży wybór. Większość lokali jest przygotowana na organizacje urodzin więc kłopotów z jadłem i napitkiem nie będzie. Teraz pozostaje zwabienie solenizanta od lokalu. Jeśli jubilat jest miłośnikiem horrorów to możemy imprezę wyprawić w tak zwanym Horror Housie. Można wynająć aktora lub cosplayera, który wcieli się w ulubionego bohatera filmu. Taka osoba wprowadza jubilata w odpowiedni nastrój. Dla bardziej kreatywnych aktor-wodzirej, który może rozdawać prezenty, prowadzić gry i zabawy. Nie warto wmawiać sobie, że 40 latek nie lubi świetnej zabawy. Każdy lubi powygłupiać się lub wyluzować.

Na mieście – można spotkać się z przyjaciółmi lub nieco mniejszym gronie i udać się do restauracji, pubu lub klubu gdzie można potańczyć. Wyjście do lokali rządzą się swoimi prawami i z pewnością odwiedzicie wszystkie znane wam lokale.

W domu – w tej sytuacji warto zadbać aby cztery ściany zamieniły się w idealne miejsce na imprezkę. Zatroszcz się o dekoracje, które nadają pokojowi odpowiedniego klimatu. Takie akcesoria jak confetti, balony i kolorowe świeczki na tort nie są tylko dla dzieci. Wszystko to po to żeby jubilat poczuł się wyjątkowo.

Miejsc na organizacje 40-tych urodzin jest naprawdę sporo. Ważne żeby były wyjątkowe i niepowtarzalne takie, które na długo goście będą pamiętać.
gdzie zorganizować 40 urodziny

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież