Niespodzianki na kawalerski

Niespodzianki na wieczór kawalerski. Oto powinni zadbać organizatorzy, którzy podjęli się zapewnienia mocy atrakcji i dawki adrenaliny przyszłemu Panu Memu.

Z pewnością będzie wdzięczny i zaskoczony. W końcu taki dzień zdarza się raz w życiu więc musi wszystko grać.

Niespodzianki na kawalerski

Wieczór kawalerski jest świetną okazją do zafundowania bohaterowi wieczoru wspaniałego upominku. Jeśli potrzebuje dużej dawki emocji i lubi ekstremalne przygody może podarować prezent w postaci skoku z spadochronem, skoku bungee i spacer po fasadzie budynku. Te atrakcje wywołają nie lada przeżycia i dostarczą porządną dawkę adrenaliny. Taka niespodzianka jest źródłem doznań i mocnych wrażeń. Jeśli bohater wieczoru marzy o super sportowym aucie może ofiarować jazdę na przykład Ferrari lub Lamborghini. Taka niespodzianka sprawi wiele radości.

Niegrzeczne niespodzianki na wieczorze kawalerskim.

Jeśli striptizerki to tylko niewinna zabawa na którą zgadza się on i ona czyli Państwo Młodzi. Można zorganizować to w mniej oczywisty sposób. Zamiast sushi, tancerki go-go w klubie lub limuzyny możecie zafundować pokaz rozerotyzowanej walki pomiędzy dwoma kobietami skąpo ubranymi i nasmarowanymi olejkami. Walka jest w kisielu lub w pianie. W zależności od ustaleń można dołączyć do walczących kobiet. Kolejną niespodzianką będą odwiedziny pokojówki w pokoju hotelowym, która tańcem umili ten poranek jakże ważnego dnia. I oznajmi bohaterowi, że wieczór kawalerski właśnie się zaczął.

Niespodzianka w postaci wyjazdowego wieczoru kawalerskiego

Warto na nieco dłużej niż kilka godzin zapewnić Panu Młodemu oderwanie się od codzienności i spraw przedślubnych. Stąd popularność weekendowych wyjazdów. Wyjazdy są daleko poza miejsce zamieszkania Pana Młodego. Najchętniej wybierane opcje takiego wyjazdu to chill&grill na działce lub korzystanie z uroków większego miasta. Spróbujcie przełamać schemat i wzbogacić wyjazd o którąś z podanych niżej atrakcji:

- zacznijcie wieczór od wizyty w kasynie i za wygrane pieniądze pojedźcie gdzieś na spontanie – albo tylko stwórzcie takie wrażenie, wszystko wcześniej starannie planując…

- park rozrywki i szaleństwo na górskich kolejkach,

- zabierzcie przyszłego pana młodego na mecz jego ulubionej drużyny sportowej lub koncert zespołu, którego jest fanem.

Warto wiedzieć, że wieczór kawalerski stał się znakomitą okazją do zrobienia czegoś naprawdę szalonego czegoś, czego nie zrobimy na co dzień. Dużym wzięciem cieszą się niespodzianki znacznie podnoszące poziom adrenaliny. Jeśli Pan Młody lubi ekstremalne przygody warto pokusić się o zapewnienia takiej. W końcu kiedy jak nie na wieczorze kawalerskim można puścić wodze fantazji.

Niespodzianki na wieczór kawalerski można wymyślić samemu lub skorzystać z tych dobrze znanych i popularnych. Ważne żeby przyszły Pan Młody był zadowolony i usatysfakcjonowany. Nie należy zapomnieć o drobnym upominku, który pieczętuje ten wyjątkowy i niezapomniany dzień.

Niespodzianki na wieczór kawalerski

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież