Prezenty na awans wojskowy

Jaki prezent na awans wojskowy - z tym problemem boryka się sporo osób.

Najlepiej ofiarować coś praktycznego lub przedmiot, który będzie pamiątką na lata tego szczególnego osiągnięcia. Prezent dla wojskowego fajnie jak będzie wyjątkowy, jedyny w swoi rodzaju i oryginalny. W końcu okoliczność jest szczególna. Dzięki grawerunkowi upominek staje się osobisty i nietuzinkowy. Warto postawić na personalizację, którą mogą być życzenia, sentencje lub własne słowa. Tak przygotowanym upominkiem wojskowy będzie zachwycony i ujrzysz na jego twarzy uśmiech. Wybierając podarunek nie warto się spieszyć. Bogata oferta upominków pozwala na wybranie tego jedynego i niepowtarzalnego. Prezent dla wojskowego można wybrać z poniższej listy propozycji, które mają być między innymi inspiracją i podpowiedzią, co warto ofiarować. Dzięki takiemu upominkowi wojskowy będzie czuł się wyróżniony i kimś wyjątkowym.


Prezenty dla wojskowego

1. Militarny termos – pocisk artyleryjski

Prezent dla wojskowego, którego ładunkiem będzie ulubiony napój obdarowanego. Pyszna herbata lub gorzka kawa będą przez długi czas gorące przez co cię rozgrzeją. Zakrętka termosu, którą jest głowica pocisku może służyć jako kubek. Kolorystyka termosu: odcienie złota. Pojemność: 350ml. Przednia część termosu zdobiona została wzorem rakiety kosmicznej. Całość wykonana z stali wysokiej jakości i plastiku. Jest uszczelka przeciwdziałająca przeciekaniu i przycisk to zamykania i otwierania otworu do nalewania. Nie trzeba za każdym razem odkręcać żeby nalać napój.

2. Brelok Toolinator multinarzędzie TROIKA

Prezent dla wojskowego którego w skład narzędzia wchodzi: scyzoryk, otwieracz do butelek, śrubokręt płaski i krzyżakowy, klucz imbusowy płaski, linijka, pręt do podważania i klucz do szprych. Niezrównany wygląd i prostota w połączeniu z niebanalnością i praktycznością to właśnie ten brelok. Idealny podarunek nie tylko dla majsterkowicza, ale również dla mężczyzny, który chce być przygotowanym na ewentualną naprawdę drobnej usterki.

3. Skórzany organizer

jest to idealny prezent dla wojskowego, który lubi mieć wszystko pod ręką. Podaruj spersonalizowany męski organizer w którym zmieści się wszystko co trzeba. Dzięki praktycznym kieszeniom gwarantowany jest żołnierski porządek. Dedykacja rozczuli nawet najtwardszego weterana. Naturalna skóra i ręczne wykonanie gwarantuje stylowy wygląd i świetną jakość. Organizer jest w stanie przetrwać nawet na poligonie wojskowym. Jest to reprezentacyjny przedmiot i dobra pamiątka. Jest miejsce na banknoty i bilon oraz cztery przegródki między innymi na dowód osobisty i kartę płatniczą, na smartphone i długopisy lub ołówki.

4. Długopis taktyczny

Prezent dla wojskowego wykonany jest z odpornego na uderzenia stopu aluminium. Ma wymienny wkład piszący, który w razie czego może posłużyć jako narzędzie do samoobrony. Nie ma nic lepszego niż schowanie broni w tak praktycznym, codziennym przedmiocie. Karbowana powierzchnia ułatwia trzymanie długopisu, a odpowiednio zakończona główka umożliwia działanie na twardej powierzchni. Lekkość aluminium, ale również odpowiednia do działania twardość oraz praktyczność męskiego czarnego długopisu.

Prezent dla wojskowego

5. Karafka karabin i 4 szklanki

karabin w roli karafki to wielkie dzieło sztuki. Jest pewność, że każdy element został odpracowany w najwyższą dbałością o detal. Karafka uwodzi szlachetną nutą i mocnym, męskim kształtem. Cztery grawerowane szklanki dopełniają całości tworząc wyjątkowy zestaw. Najwyższej jakości materiały zapewniają ekskluzywny charakter tego wspaniałego zestawu do Whisky. Grawerowanie laserowe na szklankach i karafce uczyni z podarunku coś osobistego i wyjątkowego. Jest to idealny prezent dla wojskowego.

6. Kryształowa statuetka

Prezent dla wojskowego ma nietypowo ścięty górny bok. Stopka barwiona jest na czarną. W połączeniu z grawerunkiem tworzy znakomity upominek dla wojskowego. Wewnątrz kryształu wygrawerowane są życzenia. Grawer powstał starannie i z największą dokładnością. Oprócz życzeń jest wygrawerowany czołg oraz Orzeł Wojsk Lądowych RP. Treść życzeń jest personalizowana, dlatego statuetkę mogą wręczyć najbliżsi i koledzy w jednostki. Wymiary statuetki: 235x90x45mm. Waga: 2,4kg.Opakowanie jest wyściełane, koloru granatowego.

7. Statuetka - Polskiego Orła Wojskowego

jest to kopia orła polskiego wojskowego z głowicy sztandaru ułanów. Orzeł został wykonany ręcznie z stopu mosiądzu metodą odlewniczą. Statuetka jest produktem polskiego rzemiosła. Grawerunek zamieszcza się na tabliczce. Wymiary statuetki: wysokość :18cm, szerokość:12cm. Waga:1,3kg.

8. Narzędzie wielofunkcyjne LEATHERMAN

Prezent dla wojskowego w 100% spełni spełni swoje zadanie jako upominek nie tylko dla majsterkowicza. Istnieje możliwość spersonalizowania. Grawerunek nanosi się w trzech miejscach: wewnątrz pudełka na laminowanej tabliczce, na wieczku pudełka i na rączce narzędzia. Taka personalizacja czyni z tego przedmiotu wyjątkowy, osobisty i oryginalny upominek. Materiał z którego wykonano narzędzie to stal nierdzewna. Niektóre funkcje narzędzia to: standardowe kombinerki, przecinak do drutu twardego, piła, pilnik do metalu i drewna, śrubokręt płaski i otwieracz do kapsli i puszek.

9. Dębowa beczka na alkohol

wykonana jest według staropolskiej sztuki bednarskiej. Pomieści 5 litrów alkoholu. Wykonana z twardego drewna dębowego z terenów Polski. Do produkcji beczki nie użyto klejów. Uszczelnienie za pomocą liści tataraku. Jest to produkt ekologiczny. Obręcze poddano galwanizacji na kolor czarny. Produkt posiada atest Wyrobów Rękodzieła Ludowego i Artystycznego oraz atest PZH. Beczka posiada regulowany kranik zewnętrzny i drewnianą rączkę. Grawer na beczce wykonany został metoda laserową, co zapewnia mnogość szczegółów. Grawerunek jest niezwykle trwały i dokładny.

10. Globobar – minibarek

do wykonania globobaru wykorzystano mapy z XVI i XVII wieku. Taki przedmiot nada szczególnego charakteru każdemu wnętrzu. Jego odpowiednie wymiary pozwalają na umieszczenie na komodzie lub biurku. Taki minibarek to świetna sprawa. Dzięki poddaniu przedmiotu personalizacji otrzymujemy szczególny charakter. Personalizacją mogą być życzenia, sentencja lub dedykacja. Można mieć pewność, że taki upominek wywoła zadowolenie, uśmiech na twarzy i zachwyt. Jest to prezent za zdobycie szczególnych osiągnięć. Grawer wykonany jest techniką laserową.

Jak już przeczytany został artykuł to znak, że zaczerpnąłem inspiracje lub pomysły na prezent dla wojskowego. Nie musi to być drogi przedmiot. Nawet w drobiazgu, dzięki personalizacji można stworzyć naprawdę świetny upominek, taki osobisty.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież