Niespodzianki na panieński

Niespodzianki na wieczór panieński - to temat na który można się rozpisać. Wieczór panieński zazwyczaj organizuje się dwa tygodnie przed ślubem.

Jego przebieg zależy od miejsca organizacji, budżetu oraz kreatywności organizatorek. Jeśli panieńskie jest w prywatnym domu lub mieszkaniu wtedy trzeba zadbać o dekoracje w których nie powinno zabraknąć balonów, kokard, tronu dla przeszłej Panny Młodej oraz romantycznych świec i niespodzianki na wieczór panieński.

Niespodzianka na wieczór panieński

Mnóstwo zabawy sprawiają takie atrakcje jak:

- szalone makijaże,

- seksowne, śmieszne, wieczorowe czy baśniowe kreacje,

- sekretne rozmowy w przyjacielskim zaciszu na temat ideału mężczyzny, fanaberii seksualnych, czy wymarzonego miejsca na noc poślubną,

- worek z prezentami – Panna Młoda z zawiązanymi oczami zgaduje jaki artykuł trzyma w ręce, do czego on służy oraz w jaki ma on związek z małżeństwem,

- egzamin na żonę – przyszła Panna Młoda musi wówczas opisać dokładnie wady i zalety swojego wybranka czy wyrzeźbić przyrodzenie swego mężczyzny w ziemniaku lub ogórku,

- jeśli na szalone pożegnanie z panieństwem wybierzecie clubbing przygotujcie kilkanaście balonów w środku z zadaniami. W każdym klubie Panna Młoda przekłuwa jeden z nich i spełnia to, co ma do wykonania, np.: podchodzi do didżeja i prosi o możliwość zaśpiewania piosenki, tańczy na stoliku, prosi samotnego mężczyznę przy barze, by postawił jej drinka, prosi do tańca nieznanego mężczyznę i wszystko, co tylko przyjdzie wam do głowy.

Powyższa lista to tylko kilka przykładowych niespodzianek na wieczorze panieńskim. Scenariuszy oraz pomysłów jest naprawdę sporo więc bez problemu dopasować można do charakteru bohaterki wieczoru. To ona ma się najlepiej bawić.

Przyjęcie niespodzianka to świetna sprawa. Warto w szacownym gronie przyjaciółek zorganizować ten jedyny wieczór dla przyszłej Panny Młodej. Można założyć grupę na social mediach i tam dogadać szczegóły takie jak: prezent, miejsce imprezy, czas i gry oraz zabawy na wieczór panieński. Należy podpytać narzeczonego lub mamę bohaterki co robi w dany dzień. Jeśli nic szczególnego to zabieramy przyszłą Pannę Młoda do knajpki na babskie pogaduchy. A tu co? Niespodzianka! Istotne w organizacji wieczoru panieńskiego jest to aby był niespodzianką, ale ta pozytywną. Jeśli Panna Młoda nie przepada za striptizerami to nie zamawiaj takiej atrakcji. Ważne i należy pamiętać żeby wieczór panieński był zgodny z oczekiwaniami Panny Młodej. Pamiętajcie, że ten wieczór jest tak naprawdę tej Panny Młodej.

Niespodzianki na wieczór panieński - Gorączka sobotniej nocy

Można pozwolić sobie na zabawę do świtu w którymś z lokali, ale zamiast wyjścia do standardowego lokalu można pokusić się pójście na zabawę tematyczną na przykład w gorących rytmach latynoskich lub rytmach disco z lat 80-tych. Takie wydarzenie gwarantuje wspaniałą i wyśmienitą zabawę oraz dużo tańca i niezapomnianych chwil i wrażeń.
Niespodzianki na wieczór panieński

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież