Prezent zdania prawa jazdy

Prezent z okazji zdania prawa jazdy musi być szczególny, tak jak szczególne jest zdanie egzaminu, co zdarza się raz w życiu.

W takim przypadku można zaszaleć i podarować unikatowy prezent z okazji zdania prawa jazdy. Nie trudno jest wybrać tematykę inną niż motoryzacja. W bogatej ofercie sklepów różnych można kupić niemal wszystko. Począwszy od ceramicznego kubka z nadrukiem kończąc na breloku do kluczy. Pamiętajcie, że liczy się gest. Upominek nie musi kosztować krocie. Nie trzeba wydawać nie wiadomo jakich pieniędzy żeby kupić prezent z okazji zdania prawa jazdy. Nawet drobiazg ofiarowany może wzruszyć obdarowanego. Warto postawić na nowoczesność i niepowtarzalność upominków, dzięki czemu prezent z okazji zdania prawa jazdy przykuwa spojrzenia wielu osób i jest powodem do dumy dla świeżo upieczonego kierowcy.

Prezenty z okazji zdania prawa jazdy

1. Alkomat

przydatny kiedy kierowca spożywał dzień wcześniej alkohol i ma wątpliwości czy może zasiąść za kółkiem. Alkomat wskaże trzeźwość kierowcy i umożliwi dalszą bezpieczną jazdę.

2. Ładowarka samochodowa

idealny upominek dla osób podróżujących autem i korzystających z telefony. Kierowca w każdej chwili może podłączyć telefon do ładowarki bez utraty kontaktu z innymi. Jest to super upominek również dla zapominalskich wychodzących z domu z niskim stanem baterii.

3. Czujnik parkowania

nie każdy świeżo upieczony kierowca ma umiejętność oszacowania odległości więc w razie parkowania może dojść do zarysowania nie tylko swojego samochodu. Taki czujnik parkowania sprawdzi się u nowicjuszy i w razie słabej widoczności. Czujnik pomaga szybko zaparkować auto tam gdzie chcemy.

4. Wideo rejestrator

nagrywa trasy przejazdu i wszystko z tym związane. Nagranie jest przydatne w czasie stłuczki, bo na filmie wyraźnie widać kto i dlaczego zawinił. Nagranie może stać się dowodem w sprawie tego niemiłego incydentu.

5. CB Radio

dzięki takiemu radiu kierowca ma kontakt z innymi użytkownikami dróg. Może podpytać o stan nawierzchni, czy był wypadek i w końcu czy stoi patrol Policji.

Prezent z okazji zdania prawa jazdy

6. Brelok do kluczy

zawieszka spersonalizowana może stać się miłym upominkiem, dzięki któremu klucze będą bardziej widoczne i będzie ciężej zgubić.

7. Spinki do mankietów

jeśli jedne spinki do mankietów to dla Ciebie za mało to ten zestaw jest w sam raz. Zestaw zawiera trzy komplety spinek o tematyce samochodowej. Z pewnością każdy obdarowany będzie zadowolony mogąc do stroju dołączyć taki akcent. Są to produkty najwyższej jakości wykonane z stali szlachetnej, Jest to produkt brytyjski. Spinki są z kierownicą, skrzynią biegów i w kształcie samochodu.

8. Zapalniczka jako prezent dla kierowcy

jest to gadżet dla kierowców palących papierosy. W przerwie na trasie często sięga się po papierosa, który w chwili relaksu jest spalany. Ta zapalniczka do ekstrawagancki i oryginalny upominek, który przypadnie do gustu wszystkim palaczom. Wyjątkowości i osobistego charaktery zapalniczka nabiera po personalizacji. Na grawerunku mogą znaleźć się inicjały kierowcy i króciutka treść. Jest to benzynowa zapalniczka z możliwością napełniania. Producentem jest amerykańska firma ZIPPO. Produkt sprzedawany jest bez paliwa więc trzeba przed użyciem napełnić. Personalizacja wykonana za pomocą lasera.

9. Kartka XXL

są w życiu osiągnięcia z których jesteśmy dumni i wywołują w nas niespożyte pokłady szczęścia. Taka okazją jest zdanie egzaminu na prawa jazdy. Taka kartka to wystrzałowa pamiątka z tego ważnego dnia w którym pokonaliśmy stres na drodze i zdobyliśmy zasłużoną nagrodę. W tym przypadku wszystko musi mieć wielki rozmiar więc kartka XXL nadaje się znakomicie. W trakcie personalizacji można wybrać zaproponowaną treść lub ułożyć własną z życzeniami czy sentencją. Jest to okazanie szacunku i podziwu dla zdobytych umiejętności w tym przypadku kierowania pojazdem. Wymiary: 50x70cm. Kartka z bielonego dwustronnie kartonu. Gramatura: 430g/m2. Całość czyli kartka i koperta zapakowane w dodatkowy karton.

10. Szkolenie Off-Road w własnym aucie

to 60 minut teorii i praktyki z jazdy własnym autem w terenie z stromymi podjazdami i głębokimi wykopami. Jest to sprawdzian dla twojego auta i dla Ciebie. Instruktor wykona krótkie szkolenie na którym będzie mówił o różnicy między zwykłym autem, a tym z napędem na cztery koła. Powie co to mechanizm różnicowy i reduktor. Po szkoleniu rusza się na praktyczny sprawdzian terenowy.

Prezent z okazji zdania prawa jazdy nie musi być drogi. Może to być drobny upominek związany z motoryzacją, lecz nie tylko. Możliwość prowadzenia auta cieszy i wywołuje radość. Moment zdania egzaminu jest ważnym wydarzeniem w życiu młodego człowieka. Prezent z okazji zdania prawa jazdy może stać się pamiątka, a personalizacja dopełnia całości czyniąc z podarunku coś osobistego.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież