skrzynki na wino z grawerem

Skrzynki na wino z spersonalizowanym grawerem są świetnym pomysłem na prezent z rozmaitych okazji.

Skrzynki wykonane są z wysokiej jakości drewna sosnowego. Front skrzynki na której znajduje się grawer jest wykonany z 3 mm sklejki. Pudełko wyposażone jest w uchwyt z grubego sznurka. Na życzenie drewno może być bejcowane i woskowane.
Prosta konstrukcja i nietuzinkowy wygląd sprawia, że skrzynka może być niebanalna ozdobą i świetną pamiątką na długie lata. Podczas personalizacji wykorzystuje się laser do grawerowania. Jest to trwała jak i precyzyjna metoda grawerowania. Jest możliwość realizacji nadesłanego prze Klienta projektu.
Dla kogo skrzynka na wino z grawerem?

Skrzynkę na wino z grawerem można ofiarować nowożeńcom jak i jubilatom obchodzącym rocznicę ślubu. Alkohol wysokoprocentowy to świetny pomysł na trunek dla panów, a likiery i wina z pewnością posmakują paniom. Alkohol w wygrawerowanym pudełku jest atrakcyjnym i eleganckim prezentem bez względu na wiek, płeć i okazję.


Rodzaje skrzynek na wino z grawerem

Drewniana skrzynka na wino z kieliszkami – do butelki dołączone są dwa kieliszki z wygrawerowanym własnym tekstem, który spodoba się obdarowanemu. Wewnątrz skrzynki są przegródki na poszczególne elementy zestawu. Dno skrzynki wyścielone jest drewnianymi wiórkami. Skrzynka posiada metalowe zamknięcie. Surowe drewno z którego jest wykonana nadaje prosty i klasyczny wygląd. Skrzynka dzięki swej oprawie doskonale nadaje się na prezent dla mamy i taty.

Skrzynka na trzy wina – w środku skrzyni są trzy przegródki na trzy butelki jej ulubionego wina. Spód skrzynki wyścielony jest wiórkami drewnianymi. Skrzynka posiada metalowe zamknięcie. Na wieczku można wygrawerować spersonalizową grafikę, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Sama skrzynka będzie doskonała ozdobą wnętrza wypełniając je. Warto skorzystać z personalizacji, która uczyni skrzynie niepowtarzalnym prezentem.

Skrzynka na wino z zestawem akcesoriów - to doskonały prezent dla kolegi z pracy z okazji awansu. Długo oczekiwany awans może być znakomitą okazją do prezentu. W skład zestawu akcesoriów wchodzi: ociekacz, nóż barmański, lejek z korkiem i zatyczka do butelki. Personalizacja na skrzynce sprawi, że będzie pamiątką po wsze czasy. Jest to starannie wyselekcjonowana niespodzianka.

Skrzynka na dwie butelki wina i kieliszek – skrzynka do której dołączony jest kieliszek z spersonalizowanym grawerem. Z pewnością prezent umili ni jeden wieczór. Dzięki grawerowi skrzyneczka będzie pamiątka na długie lata. W skrzynce są przegródki do których wkłada się butelkę ulubionego wina. Dno wyścielone jest wiórkami drzewnymi. Surowe drewno z którego wykonana jest skrzynka nada odpowiedni wygląd. Skrzynka posiada metalowe zamknięcie. Taka skrzynka sprawdza się jako prezent z okazji urodzin, imienin i innych ważnych dat.

Elegancka skrzynka na wino z grawerem i dwoma kieliszkami - to wyjątkowy prezent dla najbliższych. Dzięki dwóm kieliszkom oboje możecie cieszyć się z wspólnych chwil. Na dnie skrzynki jest stabilizator, który dla estetyki i ładnego wyglądu pokryto satynowym materiałem. Całość pokryta jest brązowym lakierem,a na wyposażeniu jest złoty zamek. Taka skrzynka znakomicie sprawdzi się jako prezent dla Pary Młodej. Warto skorzystać z personalizacji wieczka skrzynki i kieliszków dzięki czemu prezent będzie niepowtarzalny, unikatowy i jedyny w swoim rodzaju.

Ażurowa skrzynka na wino z dedykowanym grawerem - jest doskonałym prezentem dla rodziców. Wykonana ze sklejki brzozowej.

Drewniane skrzynki są wyśmienitą alternatywą dla nietrwałych papierowych torebek w których butelka wina nie jest aż tak bezpieczna. Warto zakupić skrzynkę z drewna i zapomnieć o potłuczonych butelkach czy pękniętych kieliszkach. Firmy oferują wiele wzorów z który bez problemu dopasujesz do okazji z której ofiarowany jest prezent. Chcąc wyróżnić obdarowywana osobę warto postawić na drewniane skrzyneczki na kieliszki wino. Jest to prezent, który po spersonalizowaniu doskonale nadaje się na różne okazje w tym jako prezent dla Młodej Pary i ich rodziców.

skrzynka na wino z grawerem

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież