Walentynki czyli dzień zakochanych w którym to wyznajemy miłość drugiej połówce i obdarowujemy drobnymi podarkami.

Nazwa Walentynki angielskie Valentine's Day pochodzi od patrona św. Walentego. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów miłosnych. Do Polski obchody tego święta dotarły razem z kultem św. Walentego z Bawarii i Tyrolu. Święto swoją popularność zyskało w latach 90-tych ubiegłego wieku. Walentynki w zachodniej i i południowej Europie obchodzone są od średniowiecza. Wschodnia i północna Europa do tego święta dołączyła znacznie później.
Prezenty dla zakochanych – dlaczego warto wręczać?

Dawanie prezentów dla zakochanych jest bardzo ważnym momentem. Jest to wyraz symbolicznego szacunku i uznania. Często ofiarowywane są kwiaty, ale gama prezentów bywa znacznie większa. Dawać prezenty warto bo:

 • Zwyczaj dawania prezentów dla zakochanych w Polsce jest głęboko zakorzeniony w narodowych tradycjach.
 • Ofiarowywaniu prezentów dla zakochanych towarzyszą różne emocje. Przekazywanie prezentów daje innym ludziom komunikat.
 • Obecne w tradycji od lat są kwiaty. Różne ich rodzaje i liczby.

Jaki powinien być prezent dla zakochanych?

Prezenty dla zakochanych to nie lada wyzwanie. Prezent powinien być romantyczny, ale niekoniecznie z motywem serca. Najwspanialsze prezenty dla zakochanych to te których nie można kupić. W ten dzień warto podarować liścik lub kartkę zrobioną własnoręcznie z wyznaniem miłości.

W słowach tych możemy zawrzeć wszystko to czego nie mamy odwagi na co dzień powiedzieć. Z prezentem dla zakochanych jest tak, że ogranicza nas własna wyobraźnia. Prezent dla zakochanych nie musi być drogi, ważne żeby był wyjątkowy dany od serca i nie rozczarował. Warto żeby był pomysłowy i romantyczny. Oczywiste wiadomo, że o ukochanej osobie trzeba pamiętać codziennie, ale Walentynki są dniem w którym można zaskoczyć prezentem od serca.

prezent dla zakochanych8 propozycji prezentów dla zakochanych

Wybór prezentu dla zakochanych nie jest wcale taki łatwy. Dla nie zdecydowanych lub nie mających pomysłu podsuwamy kilka propozycji:

 • Vouchery na atrakcje, która może być jednocześnie spełnieniem marzeń. Są to prezenty w formie przeżyć, które umacniają więzi i budują emocje. Golden Gift kreuje wspomnienia i nowe historie poprzez otwarcie świata prezentów. Uśmiech na twarzy i błysk w oku obdarowanej osoby, która ma szansę zrealizować swoje głęboko skrywane marzenia. Prezenty dla zakochanych od Golden Gift są sposobem na wyrażenie bezwarunkowej miłości do ukochanej osoby. Pozwól obdarowywanej osobie poczuć przygodę, pełnię różnorodnych wrażeń, wolność i chwile relaksu. Warto wybrać prezent, który razem zrealizujecie. Pozwoli to Wam na dzielenie się wzruszeniami.

 • Album na zdjęcia dla zakochanych – to kolejny pomysł na super prezent. Album posiada drewniane okładki na których można wygrawerować wszystko co się chce. Miłosny grawer z pewnością przypadnie do gustu. Albumy na zdjęcia wspólnych niezapomnianych chwil są wyjątkowym podarkiem. Będąc posiadaczem albumu w każdej chwili możesz go otworzyć i wrócić wspomnieniami do danych chwil spędzonych wspólnie z ukochaną. Oryginalności temu prezentu nadaje spersonalizowany grawer.

 • Sesja fotograficzna dla zakochanych– sesja zakochanej pary to oryginalny prezent dla niej jak i dla niego. Fotografowie tej firmy dokumentują historie miłosnych wzniesień i prawdziwych emocji w bardzo szczególny sposób. Wspólna sesja z pewnością będzie znakomitą pamiątką na wiele lat do której będziecie często zaglądać. Uwiecznij chwile miłosnych uniesień i pozytywnych emocji na fotografiach.

 • Bransoletki z okolicznościowym grawerem dla zakochanych – jest to wspaniały sposób na wyrażenie miłości w dniu Walentynek. Dwa wzory walentynkowych sentencji, a po drugiej stronie miejsce na spersonalizowany grawer wykonany na trwałe. Unikatowy i oryginalny prezent w postaci bransoletki z pewnością ucieszy jego jak i ją. Dostępne są dla kobiet jak i dla mężczyzn. Poza bransoletkami są również naszyjniki. Spersonalizowane grawerem są ciekawym pomysłem na prezent.

 • Skrzynka na wino z grawerem – czy można wyobrazić sobie coś bardziej ekskluzywnego niż butelka drogiego trunku zamknięta w wygrawerowanej wykonanej w sosnowego drewna skrzynce. Jeśli masz już dość torebek na wino, które nie zawsze są efektowne podaruj trunek w skrzynce, która jest oryginalna, ekskluzywna i spersonalizowana. Jest możliwość kupna skrzynki na dwie butelki wina. Jest to szansa na podarowanie czegoś wyjątkowego co wywoła uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby. Dzięki kreatorowi grawera skrzynka jak i cały prezent nie pójdzie tak łatwo w zapomnienie. Dodaj swój własny tekst, który podkreśli indywidualny charakter podarku. Technika laserowa pozwala na wykonanie bardzo szczegółowego wzoru.

 • Kule do kąpieli – kule są zapachu słodkiego wina. To idealny prezent dla zakochanych. Kosmetyk po którym całe ciało nabiera blasku. Idealny dla kobiet lubiących długie kąpiele z kieliszkiem wina. Jest to prezent dla żony lub drugiej połówki. Kule spodobają się fankom słodkiego wina. Zapach rose wine sprawi, że sesja w łazience będzie jeszcze bardziej odprężająca. Warto podarować chwile odpoczynku dla swojej ukochanej kupując te kule zapachowe.

 • Zestaw narzędzi precyzyjnych dla niego - wielu z nas jest superbohaterami w własnych czterech kątach. Lubimy prezentować swoje nadludzkie umiejętności majsterkowicza. Dla takich mężczyzn przygotowany został zestaw narzędzi. Wyróżnij swojego super bohatera i ciesz się obecnością strażnika porządku któremu nie straszne usterki i wady. Jest możliwość spersonalizowania podarku poprzez nadruk na futerale. Jest to idealny prezent dla mężczyzn nie tylko z okazji Walentynek.

 • Zestaw herbat w skrzynce – chwila wytchnienia przy filiżance herbaty to jakby poczuć się w niebie. Herbata spijana z drugą połówką to sposób na poczucie się jak w niebie. Dwa rodzaje herbaty zapakowane w skrzynkę z surowego drewna. Zapach herbaty i drewna kojarzy się z naturą i rustykalnym stylem oraz domowym ciepłem. Jest możliwość spersonalizowania skrzynki poprzez naniesienia okolicznościowego grawera. Herbata w skrzynce to wzruszający prezent nie tylko z okazji dnia zakochanych.

Jak widać ciekawych i oryginalnych pomysłów na prezent dla zakochanych nie brakuje. Chcąc sprawić niespodziankę i wywołać uśmiech warto skorzystać z podpowiedzi prezentu. Wartym podkreślenia faktem jest to, że prezent ma być dany od serca, bo takie są najwartościowsze.prezenty dla zakochanych

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież