Najważniejszy dzień w życiu – ślub. W trakcie niego pierwszy taniec, toasty i znakomita zabawa weselnych gości. To wszystko kreuje dużo miłych wspomnień. Ślub to ogromne przeżycie dla Pary Młodych, które na długo zapadnie w ich pamięci, poza tym wspomnienia zajmą honorowe miejsce. Ślub bez fotografa nie może się odbyć, bo zapisane na kadrach chwile będą znakomitą pamiątką dla Nowożeńców.
Album ślubny
Jeśli myślisz, że album na zdjęcia to niebyt odpowiedni upominek, to możesz się rozczarować. Album na zdjęcia wklejane dla Pary Młodej to wspaniała pamiątka, którą warto im ofiarować. Jest to odpowiednia rzecz z wielu powodów. Przede wszystkim świetnie przechowuje pamiątkowe zdjęcia, które nie ulegną zniszczeniu. Drugi powód to wartość sentymentalna. Po latach będzie można z łezką w oku oglądać fotografie.
Album na zdjęcia można powiedzieć, że jest oryginalny wtedy kiedy wyróżnia się nieszablonowym wyglądem i jakością wykonania. Warto wybrać album z drewna, który zachwyci Młodą Parę. Album ten zachwyca nie tylko samym materiałem z którego jest wykonany, ale również możliwością personalizacji czyli wygrawerowania życzeń, dedykacji lub sentencji na okładce albumu.
Wielu z nas uważa, że moment ślubu będzie pamiętało z szczegółami do końca życia. Jednak pamięć może nie być aż tak trwała i może zostawić ogólny zarys wydarzenia. Mając na półce drewniany album możesz kiedy chcesz powrócić pamięcią do tej ważnej chwili.
Wybierane prezenty powinny być nie tylko praktyczne, ale również piękne. Album z drewna w 100% spełnia oczekiwania. Poniżej powody dla których warto kupić album z drewna:
  • karty do wklejania zdjęć są grube i stanowią znakomite tło,

  • zdjęcia można wklejać w dowolnej konfiguracji i o dowolnej wielkości,

  • pergaminowe okładki chronią zdjęcia przed sklejeniem,

  • charakteryzuje się wysoką trwałością – okładka wykonana jest z 3mm sklejki.

Zestaw idealny – album ślubny i księga gości.
Zdecydowanie częściej sięgamy do tradycyjnego albumu niż na zdjęcia zapisane na nośnikach. Wystarczy sięgnąć po album z drewna i karta po karcie przypominać sobie te ważne wydarzenie. Fotografie są najlepszym źródłem wspomnień, a zachowane w albumie z drewna tworzą swego rodzaju wehikuł czasu. Jest też inny sposób na zebranie pamiątek z ślubu. Mam tu na myśli księgę gości. Księga gości wykonana z tego samego materiału co album razem z nim będzie stanowiła piękny i elegancki upominek. Księga gości to atrakcja, która na weselach pojawia się coraz częściej. To w niej zaproszeni goście mogą wpisywać życzenia dla Młodej Pary, wypełnić śmieszną ankietę lub wkleić zdjęcie wykonane w fotobudce. Niezależnie od tego, co będzie w księdze gości, to po latach będzie wspaniałą pamiątką weselnych klimatów.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież