jazda lamborghini

Kto z nas nie marzył o przejażdżce super sportowym autem jakim jest Lamborghini Gallardo.

Samochód ten produkowany był przez włoską markę Lamborghini w latach 2003-2013. W prawdzie auto jest niewielkie, lecz z powodzeniem zmieszczą się dwie osoby.

Sercem tego auta jest pięciolitrowy silnik V10 montowany centralnie-wzdłużnie. Karoseria wykonana jest z aluminium jak i rama podłogowa. Zużycie paliwa wynosi 17l/100km. Moc w wersji podstawowej w 2005 roku wynosiła 560KM. Przy masie własnej na poziomie 1500 kg auto do „setki” przyspieszało w zależności od wersji w 3,4 – 4,2 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi 315km/h. Najmocniejszą wersją Gallarado jest LP570-4 Squadra Corse, które napędzane było silnikiem 5,2 litra o mocy 570KM do „setki” rozpędzało się z 3,4 sekundy.

Marka Lamborghini istnieje już 50 lat w czasie których z linii produkcyjnej wyszło ponad 30 000 aut z czego prawie połowę stanowiły modele serii Gallardo. Silnik umieszczony z tyłu pojazdu potęguje wrażenia podczas jazdy. Wspaniała sylwetka pojazdu i wyjątkowe wnętrze współgrające z sobą. Warto poczuć moc wbijającą kierowcę w fotel.

Jazda Lamborghini po torze

Jazda sportowym autem po jakim jest Lamborghini profesjonalnym torze wyścigowym to nie lada gratka dla fanów prędkości. Do dyspozycji dostaje się auto niezwykle szybkie, które po odpowiednim traktowaniu słucha się kierowcy i dokładnie wykonuje polecenia.

Jeśli marzyliście o niesamowitych emocjach motoryzacyjnych to idealnie trafiliście. Voucher na jazdę tym autem z powodzeniem można ofiarować auto maniakom, lecz nie tylko. To doskonały prezent dla męża, żony jak i syna lub córki.

jazda lamborghini prezent

Jazda Lamborghini - prezent

Jazda Lamborghini Gallardo doskonale nadaje się na prezent w okazji urodzin, dnia chłopaka jak i dnia kobiet, poza tym ofiarować można jako prezent pod choinkę. Przejażdżka super sportowym autem zapadnie na długo w pamięci i jest niezapomnianym doznaniem, które rozbudza chęć na więcej.

Jazda Lamborghini odbywa się na zamkniętym torze, dlatego można wypróbować całą moc pojazdu. Czas trafia przejazdy zależy od długości nitki toru, ilości wykupionych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy. Przed przejazdem jest krótki instruktarz z zakresu bezpieczeństwa i obsługi auta oraz zaznajamianie z specyfiką toru.

Teren realizacji vouchera to wszystkie tory wyścigowe w Polsce. Tor można wybrać jak najbliżej miejsca zamieszkania lub tor na którym zapewnione będą najlepsze wrażenia. Lista miast w których można zrealizować voucher:

 • Warszawa,
 • Poznań,
 • Toruń,
 • Szczecin,
 • Radom,
 • Olsztyn,
 • Lublin,
 • Kraków,
 • Koszalin,
 • Gdańsk
 • Białystok.

Jak da się zauważyć przejażdżka legendarnym Gallardo należy do swego rodzaju luksusu na który nie każdego stać. Ofiarowanie prezentu w postaci jazdy tym wspaniałym super samochodem z pewnością wywoła uśmiech na twarzy, a w czasie jazdy moc silników w Lamborghini wgniecie w fotel. Obdarowane takim prezentem osoby będą długo wspominać chwile ujarzmiania demona mocy na torze wyścigowym.

jazda-lamborghini-po-torze

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież