Jazda na torze za kierownicą Ferrari

Dla lubiących szybką jazdę sportowym autem mam dobrą wiadomość.

Można wykupić jazdę samym Ferrari F430 na dowolnym torze w Polsce. Nie pozwól twoim marzeniom motoryzacyjnym umknąć. Może to teraz nadszedł czas na ich realizację.

Z pewnością jest to auto o którym marzy nie jeden prawdziwy mężczyzna. Jest to auto z średniej klasy produkowane przez Włochów. Auto produkowano w latach 2004-2009. Dostępny jest model z silnikiem 4,3 litra generującym moc 490KM. Przyspieszenie do 0 do „setki” w przeciągu 3,9 sekundy. Prędkość maksymalna sięga 315km.h.

Z takimi walorami jazda Ferrari po torze to istne szaleństwo, które chciałbym żeby trwało jak najdłużej. Dlatego w ofercie można wybrać ilość okrążeń toru do maksymalnie 10. Daj się ponieść mocy Ferrari i zrób prezent dla siebie lub twoich bliskich. Słysząc w uszach słowo Ferrari wyobraźnia zaczyna działać na najwyższych obrotach, która widzi ciebie za kierownicą tego sportowego auta.


Jazda na torze Ferrari

Nie ważne czy mieszkasz w Koszalinie czy w Kielcach dzięki możliwości korzystania z każdego toru w Polsce możesz wybrać ten pasujący. Nie trzeba jeździć na drugi koniec Polski. Tory na których można poszaleć tym sportowym autem to: Warszawa, Poznań, Lublin, Wrocław, Gdańsk, Radom, Kraków, Olsztyn, Koszalin i Białystok, Toruń oraz Łódź i Szczecin.

Wybierz sobie tor najbliższy twojej lokalizacji lub taki, który zapewni większą dawkę adrenaliny. Na długość jazdy Ferrari F430 wpływa długość nitki toru, umiejętności kierowcy oraz ilość wykupionych okrążeń. Przed każdą jazdą odbywa się szkolenie z obsługi auta i specyfikacji toru oraz szkolenie o bezpieczeństwie.

Chcąc poczuć znaczną dawkę adrenaliny i ciarki na plecach pokonując kolejne zakręty toru wykup jazdę super sportowym autem. Większość z nas widziała takie rzeczy na filmach lub w grach komputerowych. Teraz możesz doświadczyć tego na własnej skórze na zamkniętych torach wyścigowych na których nie ma innych użytkowników wykupując jazdę Ferrari F430.

Oferujemy moc adrenaliny od pierwszych chwil oraz pozytywne emocje towarzyszące każdemu uczestnikowi jazdy autem Ferrari. Jest to nietuzinkowy i ekstremalny prezent nie tylko dla niego, lecz również dla niej. Jazda takim autem to doskonały prezent na urodziny, imieniny lub wieczór kawalerski oraz więcej okazji, które przyjdą ci do głowy.

jazda na torze ferrari

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież