Jazda po torze BMW M Power

Wielu z nas marzy od dzieciństwa o jeździe sportowym autem.

Takim, które dostarcza wielu emocji i znacznej dawki adrenaliny. Nie pozwól żeby marzenia nie ziściły się. Już teraz wykup jazdę BMW M Power. Niesamowite osiągi, bo „setka” już po 4,6 sekundy, moc 370KM i tylny napęd dający większą przyczepność z pewnością spełnią oczekiwania wielu motoryzacyjnych fanów pozwalając na odrobinę szaleństwa za kierownicą.

Profesjonalnie przygotowany tor pozwala na ostre wejście w zakręty oraz poczucie emocji podczas driftowania. Niepowtarzalny ryk silnika usłyszeć może każdy, bo nie trzeba być doświadczonym kierowcą żeby usiąść za sterami. Niemieckie auto to solidne wykonanie i osiągi których nie powstydzą się inne marki.

Jazda po torze BMW

Tory na których można poszaleć tym sportowym autem to: Warszawa, Poznań, Lublin, Wrocław, Gdańsk, Radom, Kraków, Olsztyn, Koszalin i Białystok, Toruń oraz Łódź i Szczecin. Długość jazdy autem zależy od umiejętności kierowcy, liczby okrążeń i długości nitki toru. Warto wybrać sobie tor, który zapewni największą dawkę adrenaliny i wzbudzi wielkie emocje. Nie trzeba jechać na drugi koniec Polski w poszukiwaniu tego właściwego toru.

Przejażdżka BMW M Power zapewnia szalone prędkości, które dedykowane są maniakom motoryzacji. Prezent taki można ofiarować na Dzień Ojca, na urodziny lub gwiazdkę. Uczucie towarzyszące podczas jazdy sportowym autem chciałoby się żeby trwało wieczność. Dlatego oferowany jest dystans maksymalnie 10 okrążeń toru.

Znaczna większość z nas wielkie prędkości i adrenalinę zna jedynie z filmów lub gier wyścigowych, dlatego warto urzeczywistnić je wykupując voucher na prawdziwa jazdę po wybranym torze. Dawka adrenaliny i pozytywne emocje towarzyszą uczestnikom już od pierwszych chwil realizacji vouchera. Prezent ten nadaje się mężczyzną jak i kobietom lubiącym zaszaleć za kierownicą.

Jazda BMW M Power zawiera: instruktarz jazdy, pomoc profesjonalisty w czasie jazdy, możliwość przejechania okrążenia jako pasażęr i krótkie szkolenie o bezpieczeństwie i specyfice toru. Maksymalna liczba okrążeń jako kierowca to 10.

jazda po torze za kierownicą bmw

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież