Podziękowania dla świadków

Podziękowania dla Świadków ślubu to już do dawna tradycja ślubna i miły obowiązek dla Pary Młodej.

Przecież bez obecności Świadka i Świadkowej uroczystość mogłaby się nie odbyć. Pełnią oni bardzo ważną rolę dopilnowując wszystkiego w czasie ślubu. Pilnują aby wszystko przebiegło po myśli Pary Młodej. Warto zadbać żeby należycie im podziękować.

Podziękowania dla świadków – propozycje

  • Podziękowania dla świadków w skrzynkach – gotowy zestaw prezentowy w skrzynce to wyjątkowy sposób na podziękowania za pomoc w przygotowaniu wesela i ślubu oraz pomoc w trakcie uroczystości. Kubek, bransoletka czy lusterka wszystko w znakomitej drewnianej skrzynce. Skrzynka oprawiona wspaniałymi grafikami z imionami Pary Młodej i ich Świadków.
  • Efektowna skrzynka z szklanym wieczkiem do skomponowania w podziękowaniu dla świadków. Jest to sposób na stworzenie idealnego zestawu, który z pewnością spodoba się obdarowywanej osobie. Skrzyneczka wykonana jest z jasnego drewna. Wieczko zawiera przezroczystą szybkę dzięki której obdarowana osoba może podpatrzeć co kryje niespodzianka. Na szybce znajdują się kolorowe kwiaty i nadrukowane słowo „dziękuję” w ozdobnej czcionce. W środku skrzynka wyłożona jest różowym wypełnieniem tworzącym świetne tło dla podarunku, który sami umieścicie. Skrzyneczka jest idealnym kreatywnym pomysłem Pary Młodej na prezent, a pomysłowe wypełnienie z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Świadków.
  • Szarfy spersonalizowane jako podziękowanie dla świadków – Świadkowa to bardzo ważna osobna na przyjęciu weselnym więc warto ją wyróżnić ofiarowując piękną szarfą z ozdobnym napisem żeby goście weselni wiedzieli do kogo podejść w potrzebie. Szarfa w białym kolorze z napisem „Świadkowa” i wymienionym imieniem. Słowa na szarfie zaczynają się małym serduszkiem, a z tyłu widnieje napis „w czym pomóc”. Napis jest koloru różowego. Cały napis jest cieniowany i przypominający brokat. Eleganckie wykonanie szarfy pozwala na korzystanie z niej podczas ślubu w różnych stylach.
  • Drewniana skrzynka na wino na podziękowanie dla świadków – skrzynka przyozdobiona jest grafiką i spersonalizowana. Z pewnością Świadkowa będzie ucieszona z takiego podarku. Skrzynka wykonana jest z jasnego naturalnego drewna przyozdobiona kobiecą grafiką. Na górze skrzynki jest uchwyt w postaci białego sznurka. Wino lub szampan z przyklejoną etykietką spersonalizowaną i ozdobną grafiką z pewnością będzie prezentowała się znakomicie. Całość spakowana jest w celofan. Personalizacja na skrzynce i butelce nadaje niepowtarzalnego charakteru. Z pewnością Świadkowa będzie wspominać te chwile z sentymentem.
  • Grawerowane nosidło na piwo w podziękowaniu dla świadka – takiego przyjaciela chce się mieć, który w doli i niedoli będzie przy Tobie. To właśnie z nim spędziłeś nie jeden wieczór w butelką ulubionego piwa. Dlatego taki przyjaciel zasługuje na wyjątkowy prezent dla Świadka. Skrzynka na piwo z wygrawerowanym „Najlepszy świadek” jest kwintesencja stylu, wygody i użyteczności. Nosidło pomieści 6 półlitrowych butelek na piwo. Ścianki wykonane z drewna i przegródki zapobiegną stłuczeniu butelek w transporcie. Na ściance nosidła umieszczony jest otwieracz. Napis uzyskuje się grawerem laserowym.
  • Kubek z imieniem na podziękowanie dla świadków - jest to dosyć uniwersalny prezent. Kubek dla Świadka musi się wyróżniać, żeby nie był ogólnie dostępny. Napis na kubku ”Super Świadek”, a pod spodem imię Świadka. Z drugiej strony kubka napis: „Dobrze, że jesteś”.Wybrana kolorystyka kubka dopełni całości. Biało czarny kubek będzie elegancko prezentował się, a co ranek przypominał ten ważny dzień i przywoływał towarzyszące wtedy emocje i uczucia.
  • Pendrive w grawerowanym pudełku jako podziękowanie dla świadków – kiedyś zdjęcia wywoływało się i umieszczało w albumach. Dzisiaj w dobie cyfryzacji ogrom zdjęć przechowywanych jest na dysku komputera na którym często panuje nieład i powstaje problem z odnalezieniem zdjęć. Dlatego warto pokusić się o zgromadzenie wszystkich zdjęć na 8 GB spersonalizowanym pendrive'ie, który zostanie ofiarowany Świadkom. Poza tym pendrive może przydać się w codziennych sytuacjach w pracy czy w domu.


Podziękowania dla świadków – co kupić?

Bycie Świadkiem na ślubie jest zadaniem z którym nie każdy da radę dlatego ważne jest docenienie takiej osoby ofiarowując w podziękowaniach coś wyjątkowego. Tekst podziękowań dla Świadków, zapakowanie prezentu i stylistyka muszą ze sobą zagrać, a przygotowanie musi być z odpowiednim wyprzedzeniem. Coraz popularniejsze stają się pudełka z drobiazgami i małymi gadżetami. We wnętrzu można umieścić spersonalizowane chwytające za serce podziękowanie. Dobrym pomysłem jest butelka ulubionego alkoholu przy której będziecie mogli wspominać dzień ślubu.

podziękowania dla świadków

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież