30-te urodziny do data wyjątkowa, dlatego impreza musi być wyjątkowa.

Dla niektórych na szczęście, dla innych niestety dopiero kończąc 30 lat wkraczamy w świat dorosły. Jest to czas w którym beztroskę zamieniamy na rzecz większej stabilizacji. Wiele osób twierdzi, że dopiero wtedy zaczyna się prawdziwe życie. Jak więc obejść urodziny w niebanalny sposób.

Gdzie i jak zorganizować 30 urodziny?

Z tym problemem boryka się spora ilość osób. Poniżej przedstawiamy kilka możliwości.

Impreza z barmanem – Urządzając imprezę możesz zatrudnić barmana, który będzie dzielił się wiedzą i czuwał nad prawidłowym podaniu drinków. Na rynku są specjaliści, którzy oprócz dbania o nastrój umieją przeprowadzić krótkie szkolenie dla zgromadzonych. Plusami tej opcji są: zaskoczenie znajomych, masz pewność, że drinki są zestawione naprawdę w ciekawych kombinacjach i mają odpowiednią temperaturę, poza tym barman da popis swoich umiejętności i zaprezentuje barmańskie sztuczki i przydatne gadżety, które można kupić. Na imprezie zalecany jest umiar, bo wykonane zdjęcia raczej babci się nie pokaże.

Impreza wyjazdowa – dysponując większą ilością gotówki można dla znajomych wynająć apartament w hotelu w ciekawym miejscu i tam wyprawić urodziny. Jest to wyrafinowany i kosztowny pomysł. Sama atrakcja będzie wyjazd w ciekawe miejsce. Ciekawym pomysłem na 30 urodziny jest wyjazd pod namiot. Dla twardzieli jest opcja spania pod gołym niebem przy ognisku. W kraju łatwo jest wynająć apartament z basenem, domek nad morzem lub w górach. Można zorganizować imprezę na plaży. Na taką okazje jest mnóstwo ciekawych gadżetów. Jest szeroki wybór atrakcji od parków linowych przez wyjazdy quadami po rejsy jachtem. Mamy pewność, że będą to niezapomniane urodziny.

Impreza w restauracji – zalety organizacji imprezy w restauracji to: jest mniej czasochłonne niż domówka, nie wymaga sprzątani przed i po imprezie i jest komfortowo gdyż jest duża przestrzeń. Wybierając restauracje można kierować się następującymi kryteriami:

Lokalizacja – warto pokusić się o miejsce w centrum miasta z powodu łatwego dojazdu.

Wystrój- wnętrze ma być eleganckie i klimatyczne ale bez zadęcia.

Kuchnia – warto wybrać tą, którą się zna.

Obsługa – wykluczane są miejsca gdzie poziom obsługi ma wiele do życzenia.

Gdzie zorganizować 30 urodziny? Możliwości jest naprawdę sporo. Główne kryterium to wysokość budżetu przeznaczonego na ten cel. Warto żeby koledzy zapamiętali tą imprezę przez długie lata. Bez względu czy to będzie sala czy zacisze mieszkania impreza musi być udana.
Gdzie zorganizować 30 urodziny

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież